ÇANKIRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

KUZKA 2017 Yılı Teknik Destek Programı Kapsamında Eğitimi Çankırı Milli Eğitim Müdürlüğü’nün Bir Projesi Daha Kabul Edildi

KUZKA 2017 Yılı Teknik Destek Programı Kapsamında Eğitimi Çankırı Milli Eğitim Müdürlüğü’nün Bir Projesi Daha Kabul Edildi

2017 Yılı Teknik Destek Programı IV. Döneminde Çankırı, Kastamonu, Sinop illerinden 1 er proje olmak üzere toplamda 3 proje kabul edildi. Çankırı Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından hazırlanan “Robotik ve Materyal Destekli Matematik” isimli proje Çankırı’dan kabul edilen tek proje oldu. Proje kapsamında Milli Eğitim Müdürlüğü’ne bağlı okullarda görev yapan 120 öğretmen 40’ar kişilik 3 grup halinde 2’şer gün Robotik ve Materyal Destekli Matematik öğretimi konusunda uzmanlardan eğitim alacaklar.

Milli Eğitim Müdürü Yusuf Yazıcı “İdareci ve öğretmenlerimizi Eğitim ve öğretim alanında desteklemek amacıyla bu tür projelere ihtiyaç doğmuştur. Bu projeleri hazırlayarak ihtiyaçların en aza indirilmesine katkı sağlayan proje birimimize teşekkür ediyorum.” dedi.

 

 

 

İl Milli Eğitim Müdürlüğü Abdulhalik Renda Mahallesi Ankara Caddesi 1.Km No38 Hükümet Konağı Çankırı - 03762131536

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.