ÇANKIRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Liderlik Akademisi Projesi

Liderlik Akademisi Projesi

Gençlerimizin liderlik kavramına bakış açılarını geliştirebilmek, sahip oldukları potansiyelin farkındalığını sağlamak ve bu potansiyeli geliştirme hedefiyle, İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz tarafından hazırlanan “Çankırı Liderlik Akademisi” projesi Çankırı Belediyesi desteği ile uygulanmaya konulmuştur. Proje ile; Öğrencilerimizin liderlik kavramını anlayabilmeleri, kendi yaşamlarında liderlik davranışlarını sergileyebilmeleri, daha sosyal olabilmeleri, liderlik vasıflarını daha da geliştirebilmeleri yönünde teorik ve pratik çalışmalar yapılması, liderlik ile ilgili olgu ve kavramların daha somut hale getirilmesi amaçlanmaktadır.

08/01/2016 Cuma günü Milli Eğitim Müdürümüz Yusuf YAZICI, Şube Müdürü Ali YÜZDEMİR, ortaöğretim okul müdürlerimiz ve öğretmenlerimiz ile proje tanıtım toplantısı ve proje istişaresi yapılmıştır. Projenin tanıtımıyla ilgili yapılan sunumdan sonra, katılımcıların görüş ve önerileri alınmıştır.

Başta proje yürütme kurulu olmak üzere emeği geçen idareci ve öğretmenlerimize teşekkür ederiz.

 

08-01-201608-01-201608-01-2016

İl Milli Eğitim Müdürlüğü Abdulhalik Renda Mahallesi Ankara Caddesi 1.Km No38 Hükümet Konağı Çankırı - 03762131536

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.