ÇANKIRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Lise Gençler Basketbol İl Birinciliği Sonuçlandı

Lise Gençler Basketbol İl Birinciliği Sonuçlandı

2014-2015 Eğitim-Öğretim Yılı Okul Spor Faaliyetleri programı kapsamında 15-23 Aralık 2014 günlerinde İlimiz Hasan Fehmi Gökşen Spor Salonunda Lise Gençler Basketbol İl Birinciliği Müsabakaları yapıldı.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından yapılan müsabakalar 2 (iki ) gurup halinde oynandı.  Grup müsabakalarda A Grubu 1. 2. si ve B Grubu 1. 2. si final grubunda elemine sistemine göre yapılan müsabakalar yaptı. Beş gün devam eden müsabakalar sonucunda dereceye giren takımlar;

            Genç Erkeler

1.             1.Çankırı Süleyman Demirel Fen Lisesi

2.             2.Çankırı Anadolu Lisesi

3.             3.Nevzat Ayaz Anadolu Lisesi

4.             4.Çankırı Lisesi

          Sporcu öğrenciler madalya ve kupalarını Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Sayın Gürhan YILDIZ ve Okul Müdürlerinin hazır bulunduğu ödül töreniyle aldılar. İl birincisi olan kız-erkek takımlarımız 17-19 Ocak 2015 tarihlerinde Grup Birinciliğinde İlimizi temsil edecekler. Öğrenci sporcuları, öğretmenlerimizi ve okul yöneticilerimizi tebrik eder. Başarılarının devamını dileriz.

İl Milli Eğitim Müdürlüğü Abdulhalik Renda Mahallesi Ankara Caddesi 1.Km No38 Hükümet Konağı Çankırı - 03762131536

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.