ÇANKIRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Mehmetçik Ortaokulu Resim Sergisi

Mehmetçik Ortaokulu Resim Sergisi

Mehmetçik Ortaokulu “Dünya Parmaklarımın Ucunda” adlı resim sergisi Yunus AVM’de 07.04.2015tarihinde saat 14.00 da Sayın Vali Yardımcılarımız Zafer ENGİN, İbrahim ŞAHİN, İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf YAZICI, İl Maarif Müfettişleri, Milli Eğitim Şube Müdürleri, Okul Aile Birliği temsilcileri, Öğretmen, Öğrenci, Velilerimiz ve basınımızın değerli temsilcilerinin yoğun katılımıyla açıldı.

Sergi hakkında bilgi veren Mehmetçik Ortaokulu Görsel Sanatlar Öğretmeni Banu AKDAĞ öğretim yılı başından beri Öğrencilerle yoğun biçimde çalıştıklarını sergide 50 adet tuval çalışması, 150 adet kağıt üzerine suluboya, karakalem, guvaj boya ve kolaj çalışmalarının yer aldığını ifade etti. Daha önceki yıllarda da Türkiye birinciliği ve dördüncülüğü aldıklarını söyleyen Banu AKDAĞ çalışmalarının artarak devam edeceğini belirtti.

Mehmetçik Ortaokulu Müdürü Gürtürk ÖZDEMİR’de sergi hakkında bilgi vererek çalışmalarda emeği geçen öğretmenimize, öğrencilerimize ilgilerini esirgemeyen davetlilere teşekkür etti. Sergimizin 5 gün boyunca halkımıza açık kalacağını ifade eden Gürtürk ÖZDEMİR bu gibi sosyal faaliyetlere önümüzdeki günlerde de ağırlık vereceklerini ifade etti. Öğrencilerimizi sadece akademik yönde değil sosyal, sportif, sanatsal yönde de hayata hazırladıklarını belirterek katılımlarından dolayı herkese şükranlarını sundu.

 

Serginin hazırlanmasında emeği geçen yönetici, Öğretmen, Öğrenci ve velilerimiz ile katılımlarıyla bizleri onurlandıran herkese teşekkür ederiz.

İl Milli Eğitim Müdürlüğü Abdulhalik Renda Mahallesi Ankara Caddesi 1.Km No38 Hükümet Konağı Çankırı - 03762131536

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.