ÇANKIRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Mesleki Açık Öğretim Lisesi Yeni Kayıt İşlemleri

Mesleki Açık Öğretim Lisesi Yeni Kayıt İşlemleri

       Gazi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi (Sağlık Meslek Lisesi) Mesleki Açık Öğretim Lisesi bünyesinde Hasta ve Yaşlı Hizmetleri Alanı,  Hasta Bakımı Dalı Açılmıştır. 

2017-2018 Eğitim Öğretim Yılından İtibaren Mesleki Açık Öğretim Lisesi Hasta ve Yaşlı Hizmetleri Alanı, Hasta Bakımı Dalı yüz yüze eğitimleri okulumuz bünyesinde yapılacaktır. Ortaokul mezunu, Lise öğrenimini mesleki açık öğretim lisesinden devam ettirmek isteyenler ve Lise mezunları için yeni kayıt işlemleri okulumuzda devam etmektedir. Kayıtlar 15 Eylül 2017 tarihinde sona erecektir. Kayıt yaptıran öğrencilerimizden 3. Dönem veya üzeri dönemde olanların sayısının 8 ve üstü olması durumunda meslek dersleri için yüz yüze eğitimleri başlayacaktır. Bu öğrenciler kültür derslerini Açık Öğretim Lisesi sınavları ile dışarıdan verecektir. 

      Kayıtlar için ayrıntılı bilgi http://maol.meb.gov.tr/www/2017-1-donem-ilk-kayit-ve-kayit-yenileme-islemleri-basladi/icerik/100 adresinden alınabilir.

İl Milli Eğitim Müdürlüğü Abdulhalik Renda Mahallesi Ankara Caddesi 1.Km No38 Hükümet Konağı Çankırı - 03762131536

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.