ÇANKIRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Milli Eğitim Müdürümüz İlçe Ziyaretlerine Devam Ediyor

Milli Eğitim Müdürümüz İlçe Ziyaretlerine Devam Ediyor

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Yusuf YAZICI, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Halim HICIPLI ve Şube Müdürü Muammer ÖZTÜRK, Eldivan Kaymakamlığı’nı ziyaret etti. 

Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Yusuf YAZICI, sürdürdüğü ilçe ziyaretlerine devam etti. İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Sayın Halim HICIPLI, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mahmut KUMCU ve Şube Müdürü Muammer ÖZTÜRK ile ziyarette bulunduğu Eldivan Kaymakamlığı’nda ilçemizde bulunan okulların fiziki durumları, personel durumu ve ilçede yürütülen eğitim-öğretim faaliyetleri hakkında görüşmeler yaptı. Eğitim-öğretim ortamlarının kalitesini artırmaya yönelik yapılması gereken çalışmalar istişare edildi. Okulları ziyaret eden Sayın YAZICI, öğretmen ve öğrencilerle bir araya gelerek sorunları dinledi ve taleplerini aldı. 

 

Eldivan ilçemizin okullarındaki fiziki durum hakkında yerinde bilgi alan ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak yapılması gerekenleri yerinde inceleyen Sayın YAZICI, kurumlarımızın aynı niteliklere sahip olması yönünde çalışmaların devam edeceğini belirterek, Eldivan ilçemizdeki ziyaretini sonlandırdı.

İl Milli Eğitim Müdürlüğü Abdulhalik Renda Mahallesi Ankara Caddesi 1.Km No38 Hükümet Konağı Çankırı - 03762131536

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.