ÇANKIRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Yusuf YAZICI Eldivan İlçe Müdürlüğünü Ziyaret Etti.

Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Yusuf YAZICI Eldivan İlçe Müdürlüğünü Ziyaret Etti.

Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Yusuf YAZICI ilçe ziyaretlerine Eldivan ile devam etti. Göreve başladığı günden bu yana okul ve ilçe ziyaretleri gerçekleştiren Milli Eğitim Müdürümüz Eldivan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nü ziyaret etti. İlçe Milli Eğitim Müdürü Mahmut KUMCU tarafından karşılanan Sayın YAZICI, Eldivan ilçemizde bulunan okulların fiziki durumları, personel durumu ve ilçede yürütülen eğitim öğretim faaliyetleri hakkında bilgi aldı.

Eğitim öğretim ortamlarının kalitesini artırmaya yönelik yapılması gereken çalışmalar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü yöneticileri ile istişare edildi. Eldivan ilçemizin okullarındaki fiziki durum hakkında yerinde bilgi alan ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak yapılmaları gerekenleri yerinde inceleyen Sayın YAZICI, tüm ilçe eğitim kurumlarımızın merkezde bulunan eğitim kurumları ile benzer niteliklere sahip olması gerektiğinin altını çizerek, ilçe ziyaretlerinin rutin olarak yerinde inceleme şeklinde devam edeceğini söyledi.

 

Yeni atanan İlçe Milli Eğitim Müdürüne hayırlı olsun dileklerini iletti ve başarılar diledi.

İl Milli Eğitim Müdürlüğü Abdulhalik Renda Mahallesi Ankara Caddesi 1.Km No38 Hükümet Konağı Çankırı - 03762131536

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.