ÇANKIRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Yusuf YAZICI İlçe ve Okul Ziyaretlerine Devam Etti

Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Yusuf YAZICI İlçe ve Okul Ziyaretlerine Devam Etti

Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Yusuf YAZICI ilçe ziyaretlerine Atkaracalar ve Çerkeş ile devam etti. 

Göreve başladığı günden bu yana okul ve ilçe ziyaretleri gerçekleştiren Milli Eğitim Müdürümüz 17 Şubat Salı günü Atkaracalar ve Çerkeş İlçe Milli Eğitim Müdürlüklerini ziyaret etti. Atkaracalar ve Çerkeş ilçelerimizde bulunan okulların fiziki durumları, personel durumu ve ilçede yürütülen eğitim öğretim faaliyetleri hakkında bilgi aldı. 

Eksiklikleri yerinde görmeye çalışarak fikir alışverişinde bulunduklarını, gelişimden ve değişimden haberdar olarak öğrencileri geleceğe daha hazır hale getirmeyi amaçladıklarını belirten Sayın YAZICI, Çerkeş İmam Hatip Ortaokulu ve Çerkeş Anadolu Lisesini de ziyaret etti.

18 Şubat Çarşamba günü merkezdeki Adnan Menderes İlkokulu’nda bulunan Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Yusuf YAZICI, okul ziyaretlerine ara vermeden devam ediyor. Sayın YAZICI, hizmet kalitesinin ancak sağlam bir işbirliği ile sağlanacağının altını çizdi. 

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Yusuf YAZICI, 2014-2015 öğretim yılının ikinci döneminin ikinci haftasında yeni öğretim döneminin öğrenci ve velilerimiz açısından başarılı geçmesi dilekleriyle ziyaretlerini sonlandırdı.

 

İl Milli Eğitim Müdürlüğü Abdulhalik Renda Mahallesi Ankara Caddesi 1.Km No38 Hükümet Konağı Çankırı - 03762131536

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.