ÇANKIRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Yusuf YAZICI’nın Ders Yılı Mesajı

Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Yusuf YAZICI’nın Ders Yılı Mesajı

Göz nurumuz çocuklarımızın medeniyet bahçemiz olan okullarına eriştikleri ve yeryüzünün mimarları ve gönül fatihleri öğretmenlerimize bir defa daha kavuştukları 2014-2015 eğitim–öğretim yılının başlangıcında duyduğum heyecan ve derin bir mutluluk içerisinde eğitim çalışanlarımıza saygılarımı, öğrencilerimize sevgilerimi sunuyorum.

Bu gün sokaklar daha şen, okullar daha nezih, bizler de daha heyecanlı ve bahtiyarız.

Kendileriyle gurur duyduğumuz, evlerimizin neşesi ve göz aydınlığımız çocuklarımıza hizmet etmenin ve onları Atatürk’ün belirlediği vizyon doğrultusunda yetiştirmenin azmi ve gayreti içerisindeyiz. Bu gayretimiz sürecinde ilimiz eğitimini tüm boyutları ile şahikaya taşımak vizyonundan hareketle, yüklendiğimiz ağır sorumluluğu tüm paydaşlarımızla birlikte taşıyacağımıza olan kanaatimiz ve eğitim çalışanlarımıza güvenimiz tamdır. 

Dünya liderliği yolunda hızla ilerleyen ülkemizin geleceğinin daha da aydınlık olması için göstereceğimiz çaba Türkiye sevdamız kadar samimi ve içtendir. Yeni ders yılının,  ülkemizin daha müreffeh hale gelmesi için birlikte yürüdüğümüz saygıdeğer meslektaşlarıma, velilerimize, öğrencilerimize, ilimiz ve ülkemize hayırlı olmasını diler, saygılar sunarım.

İl Milli Eğitim Müdürlüğü Abdulhalik Renda Mahallesi Ankara Caddesi 1.Km No38 Hükümet Konağı Çankırı - 03762131536

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.