ÇANKIRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Milli Eğitim Müdürümüzü 24 Kasım öğretmenler gününde makamında ziyaret ettiler

Milli Eğitim Müdürümüzü 24 Kasım öğretmenler gününde makamında ziyaret ettiler

     İl Emniyet Müdürümüz Sayın Cengiz ÖZTÜRK, Gençlik Merkezi Müdürü Sadık AK ve Gençlik liderleri, Karatekin Hastanesi Halkla ilişkiler Müdürü Mustafa POTUKOĞLU ve personeli, KOOP-İŞ İşçi Sendikası üyelerinden oluşan bir heyet, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla Milli Eğitim Müdürü Yusuf YAZICI’ yı makamında ziyaret ettiler.
    Öğretmenler Günü’nü kutlayarak çiçek takdim ettiler. Konuklarının ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Milli Eğitim Müdürü Yusuf YAZICI, çiçeği meslekten emekli olan aramızdan ayrılan ve halen görevi başında olan bütün fedakâr ve vefakâr öğretmenler adına kabul ettiklerini belirtti. Öğretmenlik mesleğinin her yönüyle çok değerli olduğunu vurgulayan Yusuf YAZICI , “Bu özel günümüzde bizleri unutmayıp, ziyaret ederek duyarlılık gösteren ziyaretçilere teşekkür etti.
          Her günümüzün bu gün gibi neşe ve umut dolu olmasını dileyen Yusuf YAZICI, “Bu anlamda bütün öğretmenlerimizin Öğretmenler Gününü kutluyor, çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.


İl Milli Eğitim Müdürlüğü Abdulhalik Renda Mahallesi Ankara Caddesi 1.Km No38 Hükümet Konağı Çankırı - 03762131536

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.