ÇANKIRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Milli Eğitim Müdürümüzün Okul Ziyaretleri

Milli Eğitim Müdürümüzün Okul Ziyaretleri

İl Milli Eğitim Müdürümüz Yusuf YAZICI, ilimizdeki bazı eğitim kurumlarını ziyaret etti.

04.11.2015 tarihinde Merkez Atatürk İlkokulu, Ilgaz Anadolu İmam Hatip Lisesi ve Ilgaz Atatürk Çok Programlı Anadolu Lisesi, 05.11.2015 tarihinde Çerkeş Gaziosmanpaşa İlkokulu, 06.11.2015 tarihinde ise Satıyüzü İlkokulu, Ünür Şehit İlyas Aldağ Ortaokulu ve Ovacık Şehit Necdet Demirel Ortaokulu’na ziyaretlerde bulundu.

Yapılan ziyaretler esnasında İl Milli Eğitim Müdürümüz Yusuf YAZICI, okulları ve birimleri gezdi; sınıflara girerek ders denetimleri yaptı. Daha sonra okullarda bulunan öğretmen ve yöneticilerimizle toplantı yaparak onların görüş ve önerilerini aldı. Özellikle Destekleme ve Yetiştirme Kursları ile ilgili detaylı bilgi alan İl Milli Eğitim Müdürümüz emeklerinden dolayı öğretmen ve yöneticilerimize teşekkür ederek ziyaretlerini noktaladı.

 

 

 Merkez Atatürk İlkokulu

 

Ilgaz Çok Programlı Anadolu Lisesi

 

Ilgaz Anadolu İmam Hatip Lisesi

 

Çerkeş Gaziosmanpaşa İlkokulu

 

Ünür Şehit İlyas Aldağ Ortaokulu


Satıyüzü İlkokulu


Ovacık Şehit Necdet Demirel Ortaokuluİl Milli Eğitim Müdürlüğü Abdulhalik Renda Mahallesi Ankara Caddesi 1.Km No38 Hükümet Konağı Çankırı - 03762131536

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.