ÇANKIRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

NURETTİN OK HALK EĞİTİM MERKEZİ VE AKŞAM SANAT OKULUNUN YIL SONU SERGİSİ AÇILDI

NURETTİN OK HALK EĞİTİM MERKEZİ VE AKŞAM SANAT OKULUNUN YIL SONU SERGİSİ AÇILDI

Nurettin Ok Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğü tarafından 2014 - 2015 Eğitim Öğretim yılı yıl sonu sergisinin  açılışı, 02 Haziran 2015 Salı  günü saat 14:30’da 100.Yıl Kültür Merkezinde Sayın Valimiz Vahdettin Özcan, Eşi Hanımefendi Leyla Özcan, Belediye Başkanımız Sayın İrfan DİNÇ ve davetliler tarafından gerçekleştirildi.

Nurettin Ok Halk Eğitim Merkezi Müdürü Murat Kaya serginin açılış konuşmasında, kurumun faaliyet alanları hakkında bilgiler verdi. Günün değişen şartları ve vatandaştan gelen talepler doğrultusunda çalışmalar düzenlendiğini, ve bu çerçevede de meslek edindirme kurslarına olan ilginin arttığını belirtti. Ayrıca, Açık Öğretim Ortaokulu ile Açık Öğretim Lisesi ne devam eden toplam 1200 öğrenci ile ilimizin en büyük okullarından biri olduklarını ifade etti.

İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf Yazıcı ise, hayat boyu öğrenme projesi, el sanatları ve benzeri kurslarla halkımıza hizmet ediyoruz. Kursiyerlerin becerilerini gün yüzüne çıkartmak için çalışıyoruz. Bu gibi projelerde bizlerden desteğini esirgemeyen Sayın Valimize, Kamu Kurum ve Kuruluşlarımıza ve çalışanlarımıza çok teşekkür ediyorum." dedi.

Serginin hazırlanmasında emeği geçen herkese teşekkür ederiz.

 

İl Milli Eğitim Müdürlüğü Abdulhalik Renda Mahallesi Ankara Caddesi 1.Km No38 Hükümet Konağı Çankırı - 03762131536

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.