ÇANKIRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Öğretmenlerimiz Proje Danışmanlığı Eğitimi Verildi

Öğretmenlerimiz Proje Danışmanlığı Eğitimi Verildi

Çankırı Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından Çankırı’da görev yapan öğretmenlerimizin bölgede proje kültürünün yaygınlaştırılması konusunda farkındalıklarını, TUBİTAK programlarına yönelik çalışmalar yapmaya istek ve motivasyonlarını arttırmak; öğretmenlerimize proje döngüsü yönetimi ile proje danışmanlığı konularında teknik bilgiler kazandırmak amacıyla 09.11.2015 Pazartesi günü, ilimiz Şehit Korhan Kuruçay Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde “ Proje Danışmanlığı Eğitimi” verildi.

 Bozok Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Mustafa BÜYÜKATA, Erciyes Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Metin AYTEKİN, Çankırı Karatekin Üniversitesi Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Şevki ADEM tarafından verilen eğitime, ilimizdeki ilkokul, ortaokul ve liselerde görev yapan öğretmen ve yöneticiler katıldı.

Bir günlük hazırlanan “Proje Danışmanlığı Eğitimi” kapsamında; teorik bilgi içeren sunumlar, uygulamalı atölye çalışmaları ve etkileşimli grup tartışmaları gerçekleştirildi.

 Eğitimi ziyaret eden Sayın Vali Yardımcımız Nedim ÖZIRMAK, eğitim bitiminde Prof. Dr. Mustafa BÜYÜKATA, Doç. Dr. Metin AYTEKİN ve Yrd. Doç. Dr. Şevki ADEM’ e plaketleri ile Çankırı’nın kaya tuzundan yapılan tuz lambalarını takdim etti. İl Milli Eğitim Müdürümüz Yusuf YAZICI ise katılımcılara sertifikalarını verdikten sonra eğitmenlere, eğitime katılan tüm öğretmen ve yöneticilere, bu eğitimde emeği geçen herkese teşekkürlerini iletti.

 

İl Milli Eğitim Müdürlüğü Abdulhalik Renda Mahallesi Ankara Caddesi 1.Km No38 Hükümet Konağı Çankırı - 03762131536

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.