ÇANKIRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Öğretmenlerimiz Romanya’da Türkiye’yi Temsil Edecek

Öğretmenlerimiz Romanya’da Türkiye’yi Temsil Edecek

Erasmus+, KA1 Gençlik Çalışanlarının Hareketliliği Projesi çerçevesinde Çankırı Milli Eğitim Müdürlüğü’nün ortak olduğu ‘Fundraisers in Action’ adlı proje kapsamında Romanya’ya gidecek öğretmenlerimiz Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Yusuf Yazıcı’yı ziyaret etti.

Öğretmenlerimiz; Yunanistan, Polonya, Slovakya, İspanya, Türkiye, Çek Cumhuriyeti, Portekiz, İtalya, Estonya, Hırvatistan, Bulgaristan ve Romanya ortaklığında 12-21 Ekim tarihleri arasında Romanya’nın Dubova kentinde gerçekleştirilecek çalışmalarda; sosyal girişimcilik projeleri hazırlayan ve uygulayan kurumların bu projelerini finanse etme yöntemleri üzerine yapılacak bir çalışmaya katılacaklardır. Her ülke ekibinin kendi ülkesine has kültürel yönlerini de tanıtacağı program kapsamında, Çankırı Milli Eğitim Müdürlüğünü temsil edecek olan 2 öğretmenimiz de diğer ülke katılımcılarına Türkiye ve kültürümüzü tanıtma fırsatı bulacak.

12 Ekim 2015 tarihinde Romanya’ya hareket edecek öğretmenlerimizi tebrik eden Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Yusuf Yazıcı, öğretmenlerimizin ülkemizi başarı ile temsil edeceklerine inandığını belirterek hayırlı yolculuklar diledi ve çalışmalarından dolayı proje ekibine teşekkür etti.

İl Milli Eğitim Müdürlüğü Abdulhalik Renda Mahallesi Ankara Caddesi 1.Km No38 Hükümet Konağı Çankırı - 03762131536

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.