ÇANKIRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Okul Müdürleri Eğitim Programı Başladı.

Okul Müdürleri Eğitim Programı Başladı.

Milli Eğitim Bakanlığı İnsan Kaynakları Genel Müdürlüğünün talimatları doğrultusunda yeni görevlendirilen ve halen okul müdürlüğü görevini sürdüren yöneticilerin yürüttükleri görevlerde başarılı olmaları, vizyoner bakış geliştirebilmeleri, değişim ve gelişmeleri takip edebilmeleri, kişisel ve mesleki gelişmelerini sürdürebilmeleri bakımından eğitim kurumu müdürlerine yönelik “Yöneticilik Formasyonu” kazandırmayı amaçlayan üç aşamalı mahalli hizmetiçi eğitim programının I. Kademesi ilimiz Rehberlik ve Araştırma Merkezi Salonunda gerçekleştirilmeye başlanmıştır. Bu eğitim programı;

 

-Okul Yöneticiliği,

-Okul Kültürü ve Örgütsel Davranış.

-Vizyon ve Strateji Geliştirme.

-Yönetsel ve Mesleki Etik.

-Öğretim Liderliği.

-Eğitimde Kalite Yönetimi.

-Proje Yönetimi,

 başlıklarından oluşmaktadır.

 

 07 Şubata kadar devam edecek kurslarda: Eğitimci –Yazar Alişan KAPAKLIKAYA, Çankırı Karatekin Üniversitesinden; Yardımcı Doçent Doktor Süheyla BOZKURT, Öğretim Görevlisi; Seçil AYANOĞLU, Bahadır DEMİR,  İl Milli Eğitim Maarif Müfettişi Arif KARTAL ve AB Projeler Sorumlusu İsmail KARADANA eğitim görevlisi olarak görev alacaktır.

            Yöneticilik Formasyonu Kazandırma Kurslarının II. Kademesi 24 Mart 2015-27 Mart 2015 tarihlerinde, III. Kademesi ise 05 Mayıs 2015-08 Mayıs 2015 tarihlerinde gerçekleştirilecektir.

            Emeği geçen herkese teşekkür ederiz.

İl Milli Eğitim Müdürlüğü Abdulhalik Renda Mahallesi Ankara Caddesi 1.Km No38 Hükümet Konağı Çankırı - 03762131536

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.