ÇANKIRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Okullar Hayat Olsun Projesi İl Yönetim Kurulu Ocak Ayı Toplantısı Yapıldı

Okullar Hayat Olsun Projesi İl Yönetim Kurulu Ocak Ayı Toplantısı Yapıldı

Okullar Hayat Olsun Projesi İl Yönetim Kurulu Ocak Ayı toplantısı 20 Ocak 2015 tarihinde saat 13.30’da Rehberlik ve Araştırma Merkezi Salonunda yapıldı. Toplantıya Milli Eğitim Bakanlığını temsilen Dilek BİLGİ, İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf YAZICI, Çankırı Belediyesi Başkan Yardımcısı Arif ÇİYAN, Orman İşletme Müdürlüğü Müdür Yardımcısı Erkan YURT ve Proje İl Yönetim Kurulu üyeleri, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Hayat Boyu Öğrenmeden sorumlu Şube Müdürleri, İl-İlçe Halk Eğitimi Merkezi Müdürleri ve merkez ve ilçelerimizi temsilen muhtarlar katıldı.

İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf YAZICI toplantının açış konuşmasında projenin her açıdan önemli olduğunu, eğitimin temel sistemi olan okulların çocuklarımızın kendilerini ifade edebilecek hale dönüştürülmesi sonucunda daha fazla mutluluk alanına dönüşeceğini ve proje kapsamında çok önemli çalışmaların yapıldığını belirterek Çankırı Belediye Başkanlığının okullara ve eğitime karşı duyarlılığının ve çalışmalarının ülkemizde örnek niteliğinde olduğunu belirterek Sayın Valimize, Belediye Başkanlarına, İl Özel İdaresine ve emeği geçen herkese teşekkür etti.

         Toplantıda Çankırı Belediyesi Başkan Yardımcısı Arif CİYAN, Orman İşletme Müdürlüğü Müdür Yardımcısı Erkan YURT ve İl Milli Eğitim Şube Müdürü Ali YÜZDEMİR proje kapsamında yapılan etkinlikler ve uygulamaları anlatan sunumlar yaptılar.

          Bakanlık Temsilcisi Dilek BİLGİ proje kapsamında çalışmaların çok geniş bir şekilde anlatıldığını belirterek, emeği geçenlere ve katılımcılara teşekkür etti ve toplantının tamamlanmasının ardından proje kapsamında yapılan çalışmaları yerinde görmek için bazı okulları ziyaret etti

.

İl Milli Eğitim Müdürlüğü Abdulhalik Renda Mahallesi Ankara Caddesi 1.Km No38 Hükümet Konağı Çankırı - 03762131536

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.