ÇANKIRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

OKULLAR KROS İL BİRİNCİLİĞİ SONUÇLANDI

OKULLAR KROS İL BİRİNCİLİĞİ SONUÇLANDI

2017-2018 Eğitim-Öğretim Yılı İl Okul Spor Faaliyetleri programı kapsamında 14 Aralık 2017 tarihinde İlimiz Gürhan Titrek Mesleki Eğitim Merkezinde oluşturulan parkurda Kros İl Birinciliği Müsabakaları yapıldı.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile müdürlüğümüz tarafından yapılan müsabakalar sonucunda dereceye giren takımlar;

 

Yıldız Kızlar Takım:

1.Muazzez Ser-Ved Amaratoğlu Ortaokulu

2.İsmet İnönü Ortaokulu

3.Hazım Dağlı Ortaokulu

4.Şabanözü Şehit Serhat Önder İmam Hatip Ortaokulu

 

Yıldız Kızlar Ferdi;

1.İsmi Gül KOÇAK – İsmet İnönü Ortaokulu

2.İlayda AL - Muazzez Ser-Ved Amaratoğlu Ortaokulu

3.Şevval KAVUTCU- Muazzez Ser-Ved Amaratoğlu Ortaokulu

4.Öznur ÇALIŞKAN - İsmet İnönü Ortaokulu

 

Yıldız Erkek Takım:

1.Muazzez Ser- Ved Amaratoğlu Ortaokulu

2.Şabanözü Şehit Murat Somuncu Ortaokulu

3.Hazım Dağlı Ortaokulu

4.İsmet İnönü Ortaokulu

 

Yıldız Erkek Ferdi:

1.Mithat Ceylan Muazzez Ser-Ved Amaratoğlu Ortaokulu

2.İsmail Çağlar Muazzez Ser-Ved Amaratoğlu Ortaokulu

3.Mahir AZEZ Muazzez Ser-Ved Amaratoğlu Ortaokulu

4.Muharrem kıymaz İsmet İnönü Ortaokulu

 

Genç Kız A Takım:

1.Şehit Korhan Kuruçay Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

 

Genç Kız A Ferdi:

1.Yasemin ÇIRAK – Şehit Korhan Kuruçay Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

2.Rabia UYSAL Şehit Korhan Kuruçay Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

3.Sıla ALABAY - Şehit Korhan Kuruçay Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

4.Rumeysa ÇAPKIN - Şehit Korhan Kuruçay Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

 

Genç Kız B Takım:

1.Çankırı Lisesi

2.Şehit Korhan Kuruçay Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

 

Genç Kız B Ferdi:

1.Esra ASLAN Çankırı Lisesi

2.Melek ÇINAR Çankırı Lisesi

3.Ayşegül AYVACI Şehit Korhan Kuruçay Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

4.Büşra YAYLA Şehit Korhan Kuruçay Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

 

 

Genç Erkekler ATakım:

1.Çankırı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

2.Şehit Mehmet Ata Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

3.Gazi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

4.Şehit Korhan Kuruçay Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

 

Genç Erkekler A Ferdi:

1.Soner KOÇ Şehit Mehmet Ata Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

2.Emracan DEMİREL Şehit Korhan Kuruçay Mesleki Anadolu Lisesi

3.Servet HIZARCI Gazi Anadolu Lisesi

4.Kürşat YILMAZ Gazi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

 

Genç Erkekler B Takım:

1.Çankırı Lisesi

2.Şehit Mehmet Ata Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

 

Genç Erkekler B Ferdi:

1.Doğukan KURT Çankırı Lisesi

2.Furkan DELİCAN Çankırı Lisesi

3.Emre Demir YÜREK Şehit Mehmet Ata Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

4.Ali Rıza AKSOY Şehit Mehmet Ata Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

 

Sporcu öğrencilere madalya ve kupaları Okul Müdürü Şefik ABDUŞOĞLU, Hazım Dağlı Ortaokulu Müdürü Nadir YILDIRIM, Özdemir ŞENTÜRK, Müdür Yardımcıları Nuh YALÇIN, Bekir Somuncu, Rasim SÖZÜDOĞRU,  Beden Eğitimi Öğretmenleri Mahir MARANCI, Mustafa BÖLÜKBAŞI, Buğra İNANIR, Uğur SÜVARİ VE Emekli beden eğitimi öğretmeni Ali PEHLİVAN tarafından verildi. 

Okullarımızı tebrik eder. Başarılarının devamını dileriz.

 

 

28-12-201728-12-201728-12-2017

İl Milli Eğitim Müdürlüğü Cumhuriyet Mh. Park Sk. Hükümet Konağı. Çankırı - 03762131536

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.