ÇANKIRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Okullarımıza Beyaz Bayrak

Okullarımıza Beyaz Bayrak

Bakanlığımız ile Sağlık Bakanlığı arasında imzalanan protokol ile uygulamaya konulan “Beyaz Bayrak” Projesi kapsamında 2 Okulumuz daha “Beyaz Bayrak” aldı.

Okullarımızda temizlik ve tertibi teşvik edip sağlıklı eğitim-öğretim ortamları oluşturmayı hedefleyen projeye göre, değerlendirme kriterinden geçerli puana ulaşarak Beyaz Bayrak alan Güneş İlkokulu ve Vilayetler Hizmet Birliği Anaokulu Müdürlerine sertifika, prinç levha ve beyaz bayrakları İl Mili Eğiti Müdürümüz Yusuf YAZICI tarafından verildi.

Okullarımızda temizlik ve tertibin çok önemli olduğunu belirten YAZICI, bu alanda yaptıkları çalışmalardan ve gösterdikleri hassasiyetten dolayı ilgili okullarımızın tüm çalışanlarına teşekkür etti, okul müdürlükleri adına teşekkür belgesi verdi.

Sertifika töreninde İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları Halim HICIPLI ve Turgut ÜNAL ile Şube Müdürü Ali YÜZDEMİR de hazır bulundu.

            Okulların Beyaz Bayrak almalarında emeği geçen herkese teşekkür ederiz.

İl Milli Eğitim Müdürlüğü Abdulhalik Renda Mahallesi Ankara Caddesi 1.Km No38 Hükümet Konağı Çankırı - 03762131536

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.