ÇANKIRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Örgün Ve Yaygın Eğitimi Destekleme Ve Yetiştirme Kursları Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı.

Örgün Ve Yaygın Eğitimi Destekleme Ve Yetiştirme Kursları Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı.

01 Ekim 2014 tarihinde saat 14.00’da Rehberlik ve Araştırma Merkezi Salonunda İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf YAZICI başkanlığında yapılan toplantıya, İl Milli Eğitim Müdürlüğü Şube Müdürü Turhan HAKİOĞLU, İlçe Milli Eğitim Müdürleri, İlçe Halk Eğitimi Merkezi Müdürleri ve Nurettin Ok Halk Eğitimi Merkezi ve ASO Müdürü katıldı.

 Toplantıda,  ortaokul/imam hatip ortaokulu ve orta öğretim kurumlarında öğrenim görmekte olan öğrencilerin bilgi eksikliklerini gidermek, yeteneklerini geliştirmek, derslerdeki başarılarını artırmak ve sınavlara hazırlanmalarına destek olmak amacıyla hazırlanan Milli Eğitim Bakanlığı Örgün ve Yaygın Eğitimi Destekleme Yetiştirme Kursları Yönergesi hakkında katılımcılara bilgi verildi.

 

İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf YAZICI,  hayat boyu öğrenme kapsamında yapılan çalışmaların artırılması, okur-yazar olmayan hiçbir vatandaşın kalmaması gerektiğini vurgulayarak, açılacak kurslarda alınması gereken önlemler ve yapılacak çalışmalarla ilgili strateji ve planlamanın yapılmasını, çalışmaların kontrol edilmesini ve gerekli önlemlerin alınmasını isteyerek katılımcılara teşekkür etti.

 

Örgün Ve Yaygın Eğitimi Destekleme Ve Yetiştirme Kursları Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı.Örgün Ve Yaygın Eğitimi Destekleme Ve Yetiştirme Kursları Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı.

Abdulhalik Renda Mahallesi Ankara Caddesi No.38 ÇANKIRI - 03762131536, 03762131134

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.