ÇANKIRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ORTAÖĞRETİME GEÇİŞ ORTAK SINAVLARI GÜVENLİK VE BİLGİLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI

 ORTAÖĞRETİME GEÇİŞ ORTAK SINAVLARI GÜVENLİK VE BİLGİLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI

Çankırı Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından “2015-2016 Eğitim Öğretim Yılı 8. Sınıflar Ortaöğretime Geçiş Ortak Sınavları” bilgilendirme toplantısı yapıldı.

Sayın Vali Yardımcımız Nedim ÖZIRMAK başkanlığında başlayan toplantıya İl Jandarma Komutanı, İl Emniyet Müdürü, 11 İlçe Kaymakamı, İl Milli Eğitim Müdürümüz Yusuf YAZICI, 11 İlçe Milli Eğitim Müdürleri ve İl Milli Eğitim Şube Müdürü Mustafa ŞAHİN hazır bulundu.

Milli Eğitim Şube Müdürü Mustafa ŞAHİN, toplantının açılış konuşmasını yaptıktan sonra “8. Sınıflar Ortaöğretime Geçiş Ortak Sınavları” hakkında katılımcılara bilgilendirmede bulundu. Önceki yıllarda yapılan sınavlarda hiçbir öğrencinin mağdur olmadığını belirten Mustafa ŞAHİN, bundan dolayı bütün katılımcılara teşekkürlerini iletti.

Sınavda alınacak güvenlik tedbirleri görüşüldü ve kararlaştırıldı.

Daha sonra söz alan Vali Yardımcımız Nedim ÖZIRMAK, önceki yıllarda hiçbir öğrencinin mağdur olmamasının sevindirici olduğunu, bu sınav döneminde de bütün görevlilerin üzerine düşeni yapacağına inandığını belirtti.

Milli Eğitim Müdürümüz Yusuf YAZICI ise ilgili görevlilere sınavla ilgili dikkat edilmesi gereken hususları belirttikten sonra, sınav esnasında herhangi bir sorun oluşmaması için gerekli tedbirlerin alındığını, bu sınav dönemini de sorunsuz bir şekilde geçireceklerini bildirdi.

Sayın Vali Yardımcımız Nedim ÖZIRMAK, sorunsuz bir sınav dönemi olmasını temenni ederek şimdiden emeği geçen ve geçecek olan herkese teşekkürlerini iletip toplantıyı noktaladı.

 

İl Milli Eğitim Müdürlüğü Abdulhalik Renda Mahallesi Ankara Caddesi 1.Km No38 Hükümet Konağı Çankırı - 03762131536

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.