ÇANKIRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Ortaokul ve Ortaöğretim Öğretmenleriyle Sınavlarla İlgili Toplantı Yapıldı

Ortaokul ve Ortaöğretim Öğretmenleriyle Sınavlarla İlgili Toplantı Yapıldı

İlimiz merkezinde 18-19 Şubat tarihlerinde iki gün yapılan toplantılarda 8. Sınıf ortak sınavları ile YGS ve LYS’ ye esas olan derslerin branş öğretmenleri, rehber öğretmenler, Maarif Müfettişleri Başkanı, Müdürlüğümüzde görev yapan Müdür Yardımcıları, Şube Müdürleri ile okul müdürleri katıldı.

Toplantılarda ilimiz genelindeki okullarımızın Ortak Sınavlar, YGS ve LYS’ deki başarı durumları AR-GE biriminin hazırladığı sunum eşliğinde incelendi.

Müdürlüğümüzce toplantıya katılan öğretmenlerimizden ilimiz eğitimi ile ilgili sözlü ve yazılı görüşleri alındı.

Milli Eğitim Müdürü Yusuf YAZICI başkanlığında gerçekleşen toplantıda mevcut durumun değerlendirmesi yapıldı ve başarıyı artırmak için yapılması gereken çalışmalar görüşülerek değerlendirildi.

            Milli Eğitim Müdürü Yusuf YAZICI, eğitim süreci içerisinde toplam kalite bilinci içerisinde çalışmanın önemini vurgulayarak, eğitimde iş birliği, kurum kültürü, takım çalışması, iletişim, etkili okul, ölçme – değerlendirme, yöntem ve teknikler konularında bilgiler vererek zihin ve gönül bağlantısı ve davranışlara yansıması üzerinde durdu ve Çankırı eğitimine katkı sağlayan herkese teşekkür etti.

İl Milli Eğitim Müdürlüğü Abdulhalik Renda Mahallesi Ankara Caddesi 1.Km No38 Hükümet Konağı Çankırı - 03762131536

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.