ÇANKIRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Özel Sporcular Madalyaları Topladı

Özel Sporcular Madalyaları Topladı

     Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonu Faaliyet programında yer alan İç Anadolu Atletizm Bölge Şampiyonası 12-14 Mart 2015 tarihinde Antalya ilinde yapıldı. Şampiyonaya İç Anadolu Bölgesinden 39 spor kulübü 123 sporcu ile katılmıştır.

       Şampiyonaya ilimizi temsilen Vali Ayhan Çevik Özel Eğitim Spor Kulübü 4 sporcu ve antrenörler Engin ABDAL, Cumhur T. TEMELLİOĞLU ile katılmıştır. Şampiyonayı Vali Ayhan Çevik Özel Eğitim Spor Kulübü 5 altın, 3 gümüş madalya ile tamamlamıştır. Kulübümüz henüz 1. Yılını doldurmasına rağmen Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonu Faaliyet programını takip ederek müsabakalara katılmaktadır ve madalya sayısını giderek artırmaktadır. Sporcu öğrencilerimizin hepsinin madalya ile dönmesi öğrencilerimizin moral motivasyonunu oldukça artırdı. Nisan ayında yapılacak Türkiye Şampiyonası için beklentileri yükseltti. Yoğun çaba ve fedakârlıkla özel sporcularımızı çalıştıran beden eğitimi öğretmenimiz Engin ABDAL’a ve emeği geçen herkese teşekkür eder, başarılarının devamını dileriz.

Vali Ayhan Çevik Özel Eğitim Spor Kulübü

            Hasan Umut YILDIRIM (yıldızlar)       gülle atma 1. si, 100 m koşu 2. si

            Ömer Faruk DEMİR      (gençler)     uzun atlama 1. si, 100 m koşu 2. si

            Semanur KARATOSUN (gençler)      gülle atma 1. Si,  200 m koşu 1. si

 

İsmail KOÇ                    ( büyükler)     gülle atma 1. si, 100 m koşu 2. si

İl Milli Eğitim Müdürlüğü Abdulhalik Renda Mahallesi Ankara Caddesi 1.Km No38 Hükümet Konağı Çankırı - 03762131536

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.