ÇANKIRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Proje Anadolu İmam Hatip Lisesi Kariyer Günlerinde Karatekin Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. İbrahim AYDINLI’yı Konuk Etti

Proje Anadolu İmam Hatip Lisesi Kariyer Günlerinde Karatekin Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. İbrahim AYDINLI’yı Konuk Etti

 

Proje Anadolu İmam Hatip Lisesi “Kariyer Günleri” etkinliklerinde Karatekin Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İbrahim AYDINLI’yı konuk etti. Programa  İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf YAZICI, okul müdürleri, Üniversiteden akademisyenler ile öğrenciler katıldı.

Karatekin Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İbrahim AYDINLI konuşmasında İmam Hatip Lisesinde öğrenci olmanın getirdiği sorumluluklardan bahsederek geleceğin inşasında İmam Hatip öğrencilerinin sorumluluğunun önemine işaret etti. Kendi hayatından ve yaşadıklarından, kariyerinde önemli olan olay ve düşüncelerden bahseden AYDINLI, özellikle öğrencilerin yabancı dil eğitimine önem vermelerini ve konuları biriktirmeden günlük çalışmanın başarıya etkisinden bahsederek kendi akademik eğitiminde bunun olumlu etkilerinden örnekler verdi. Karatekin Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İbrahim AYDINLI öğrencilerin sorularını cevaplandırdı. Program sonunda Proje Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürü Mürsel Eroğlu tarafından şehitlerimizin ruhuna Kur’ân-ı Kerim tilavetinde bulunuldu. Akabinde günün anısına İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf YAZICI tarafından Karatekin Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İbrahim AYDINLI’ya plaket takdim edildi. Milli Eğitim Müdürü Yusuf YAZICI, eğitim kademeleri içerisinde yer alan üniversite eğitimi ve yönetimin eğitim faaliyetleri ile akademik gelişim süreçlerine olan katkısından bahsederek üniversite ve Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğinin ivmeli bir şekilde artacağını vurguladı. Bu bağlamda Sayın Rektörümüzün her türlü katkı ve desteğinin ziyadesiyle devam edeceğinden emin olduğunu belirterek kendilerine teşekkür etti.

Programda emeği geçen herkese teşekkür ederiz.

 

04-11-201604-11-201604-11-201604-11-201604-11-201604-11-201604-11-201604-11-2016

İl Milli Eğitim Müdürlüğü Abdulhalik Renda Mahallesi Ankara Caddesi 1.Km No38 Hükümet Konağı Çankırı - 03762131536

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.