ÇANKIRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri" Seminerleri Gerçekleştirildi

"Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri" Seminerleri Gerçekleştirildi

11-17-29 Kasım 2016 tarihlerinde planlaması yapılan Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri Seminerleri İl Milli Eğitim Müdürlüğü Ar-Ge Birimi Araştırma Stratejik Planlama ve Kalite Geliştirme Ekibi koordinatörü Sinan ÖZLÜ tarafından gerçekleştirildi.

Muazzez Ser-Ved Amaratoğlu Ortaokulunda gerçekleştirilen seminerlerde Bakanlığımız Strateji Geliştirme Daire Başkanlığı tarafından yürütülen Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri ile ilgili bilgiler verilerek; okullarımızda Eğitim ve öğretim alanında özgün ve modern uygulamaların; ödüllendirilerek teşvik edilmesi, paylaşımının sağlanması ve bu uygulamaların kalitesinin artırılmasını amaçlanmıştır. İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Yusuf Yazıcı “Eğitim ve yeniliğin birbirinden ayrılması mümkün olmayan iki temel kavram olduğunu, eğitim ve öğretimin geliştirilebilmesi yeniliğe, yenilikçi yaklaşımlar ise eğitim ve öğretimin gelişimine katkı sağlayacaktır. Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Ödüllerine başvuruların arttırılması bu nedenlerle büyük önem arz etmekte olup; yapılacak başvurular ile okullarımız ve kurumlarımız özgün, modern ve kaliteli çalışmaların ve ortamların sayısını da arttırmış olacaklardır” diyerek, çalışmalara katkı sağlayan herkese teşekkür etti.

 

 

 01-12-201601-12-201601-12-2016

İl Milli Eğitim Müdürlüğü Abdulhalik Renda Mahallesi Ankara Caddesi 1.Km No38 Hükümet Konağı Çankırı - 03762131536

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.