ÇANKIRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Sayın Valimiz İlimiz Genelinde Görev Yapan Okul Müdürleriyle Biraraya Geldi

Sayın Valimiz İlimiz Genelinde Görev Yapan Okul Müdürleriyle Biraraya Geldi

Sayın Valimiz Vahdettin ÖZCAN, 25 Mart 2015 Çarşamba günü Rehberlik Araştırma Merkezi’nde düzenlenen “Yöneticilik Formasyonu Kazandırma Semineri”ne katılan ilimiz genelinde görev yapan okul müdürleriyle biraraya geldi.

Seminerde bir konuşma yapan İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf YAZICI, “Okul müdürlerimizin, yöneticilerimizin atama süreçleri oldu. Yeni atanan müdür arkadaşlarımız ve görevine devam eden müdür arkadaşlarımız çeşitli konularda seminerlere tabi tutuldu. Bu üç fazlı yapılan bir seminer. Sayın Valimiz şeref verdiler. Kendilerine destekleri ve teşrifleri için sonsuz teşekkür ve saygılarımı sunuyorum” dedi.

Sayın Valimiz Vahdettin ÖZCAN ise, “Çankırı’ya kazandırılan çağdaş ve modern okul binaları çocukların, sizlerin, öğretmenlerin motivasyonunu artırıyor. İl Milli Eğitim Müdürümüz mesaisinin çoğunu eğitim kalitesinin artması için neler yapılabileceği konusunda çalışarak harcıyor. Bu çalışma da onlardan biri. Ben kendisine başarılar diliyorum. Her zaman arkanızdayım. Bilin ki mutlak düşüncem sizin ve okulunuzun başarısının artmasıdır.”  ifadelerini kullandı.

           Her türlü desteğini her zaman yanımızda gördüğümüz Sayın Valimize eğitim camiası adına teşekkür ederiz.

İl Milli Eğitim Müdürlüğü Abdulhalik Renda Mahallesi Ankara Caddesi 1.Km No38 Hükümet Konağı Çankırı - 03762131536

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.