ÇANKIRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Sayın Valimiz Öğrencilerin Karne Heyecanına Ortak Oldu

Sayın Valimiz Öğrencilerin Karne Heyecanına Ortak Oldu

23 Ocak 2015 Cuma günü Org. İsmail Hakkı Karadayı İlkokulu’nda Sayın Valimiz Vahdettin Özcan’ın katılımıyla karne dağıtım töreni gerçekleştirildi.

İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf Yazıcı yaptığı açılış konuşmasında, ilimiz genelinde toplam 153 okulda 26 bin 87 öğrencinin bugün karne alacağını belirterek; “Eğitim öğretim konusunda bizden desteğini hiçbir zaman esirgemeyen Sayın Valimize, tüm eğitim camiamıza ve değerli Çankırı halkımıza teşekkür ediyorum.” dedi.

Sayın Valimiz Vahdettin Özcan da; “Bir eğitim öğretim yılının daha yarısını bitirmiş bulunuyoruz. Çocuklarımıza emek veren öğretmenlerimizi kutluyorum. Bu karneler sadece çocuklarımızın değil aynı zamanda anne-baba ve öğretmenlerin karnesidir. Karnesi zayıf olan öğrencilerimiz üzülmesin. İkinci dönemde daha başarılı olabilmek için gayret göstersinler. Kazasız belasız bir dönem geçirdik. İkinci dönemin de hayırlı geçmesini diliyorum.” diye konuştu.

Daha sonra sınıfları gezerek öğrencilere karnelerini dağıtan Sayın Valimiz, tatillerinin güzel geçmesi temennisinde bulunarak hikaye kitabı ve çikolata hediye etti.

 

İl Milli Eğitim Müdürlüğü Abdulhalik Renda Mahallesi Ankara Caddesi 1.Km No38 Hükümet Konağı Çankırı - 03762131536

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.