ÇANKIRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Sayın Valimiz Vahdettin Özcan 5 Görme Engelli Kursiyere Dizüstü Bilgisayar Hediye Etti

Sayın Valimiz Vahdettin Özcan 5 Görme Engelli Kursiyere Dizüstü Bilgisayar Hediye Etti

Sayın Valimiz Vahdettin Özcan, “Ben Engelsizim” projesi kapsamında görme engellilere yönelik düzenlenen bilgisayar kursuna katılan 5 kursiyere 25 Haziran 2015 Perşembe günü dizüstü bilgisayar hediye etti.

Valilik Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilen törene Sayın Valimiz Vahdettin Özcan, Vali Yardımcısı Fatih Yılmaz, İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf Yazıcı, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Hasan Tahsin Yıldırım, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Mehmet Akkaya, görme engelli kursiyerler ve aileleri katıldı.

Proje hakkında bilgi veren İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf Yazıcı, “Bu kursun amacı engelli bireylerin bağımsız yaşam ve topluma uyum becerilerini geliştirmek, engelli ailelerinin ve eğitimcilerin konu ile ilgili farkındalık düzeyini artırmaktır. Valiliğimiz koordinasyonunda İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz tarafından yürütülen ve Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı tarafından finanse edilen “Ben Engelsizim” projesinde bizden desteğini hiçbir zaman esirgemeyen Sayın Valimize ve emeği geçenlere teşekkür ediyorum.” dedi.

Daha sonra Sayın Valimiz Vahdettin Özcan, kursiyerleri tebrik ederek bilgisayarlarını takdim etti.

 

 

 

 

İl Milli Eğitim Müdürlüğü Abdulhalik Renda Mahallesi Ankara Caddesi 1.Km No38 Hükümet Konağı Çankırı - 03762131536

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.