ÇANKIRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Sayın Valimiz Vahdettin ÖZCAN Çankırı Lisesi’nde Yapılan Yenileme Çalışmalarını Yerinde İnceledi

Sayın Valimiz Vahdettin ÖZCAN Çankırı Lisesi’nde Yapılan Yenileme Çalışmalarını Yerinde İnceledi

Sayın Valimiz Vahdettin ÖZCAN, 5 Mayıs 5015 Salı günü Çankırı Lisesi, İlker Tuncay İlkokulu ve Mehmetçik Ortaokulu’nda yapılan bakım, onarım ve temizlik çalışmalarını yerinde inceledi.

Denetimlerde Sayın Valimize İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf YAZICI eşlik etti.

İlk olarak 14 sınıf ve 388 öğrencisi bulunan Çankırı Lisesi’nde denetimde bulunan Sayın Valimiz Vahdettin ÖZCAN okulun yenilenen lavabolarını ve okulun eski mezunlarının yaptırdığı ve bir sınıfın maliyetinin 1.500 TL olduğu fiziki iyileştirmeleri inceledi.

Çalışmalarla ilgili açıklama yapan Sayın Valimiz, “Çocukların genel olarak birlikte kullandıkları alanların bakımıyla alakalı bir denetimde bulunma gereği duyduk. Hem fiziki şartlarda yapmış olduğu iyileştirmeler hem de ortak kullanıma açık alanlarda deterjanlı ve hijyenik ortam sağlamadaki başarısı nedeniyle Çankırı Lisesi Müdürümüze teşekkürlerimi sunuyorum. Kendisini tebrik ediyorum” dedi.

               Denetim sonrası bir müjde veren Sayın Valimiz Vahdettin ÖZCAN, Çankırı Merkez Kız Teknik ve Meslek Lisesi 12 Ek Derslik İnşaatı Yapım İşi ihalesinin 04.06.2015 tarihinde gerçekleştirileceği bilgisini verdi.

İl Milli Eğitim Müdürlüğü Abdulhalik Renda Mahallesi Ankara Caddesi 1.Km No38 Hükümet Konağı Çankırı - 03762131536

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.