ÇANKIRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Şehit Erdem Öztürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi “Geleceğimde Bir Gün” Projesi Kapsamında Huzurevi Sakinlerini Ağırlandı

Şehit Erdem Öztürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi “Geleceğimde Bir Gün” Projesi Kapsamında Huzurevi Sakinlerini Ağırlandı

Çankırı Şehit Erdem Öztürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrenci ve öğretmenlerince hazırlanan “Geleceğimizde 1 Gün” proje faaliyeti kapsamında ilimiz İsmail Özdemir Huzurevi sakinleri 20.05.2015 tarihinde saat 15:30 da okul bahçesinde ağırlandı.

Tüm davetliler ve huzurevi sakinleri okul öğrenci ve ve yönetimi tarafından kapıda tek tek karşılanarak gül suyu ve lokum ikramında bulunuldu.

Proje ve programa ilişkin açıklamalarda bulunun okul müdürü Tansel YILMAZ;   “Yaşlılarımızı hatırlamak onlara gereken saygı ve hürmeti her zaman ve her yerde gerektiği şekilde göterebilmek bir değer eğitimi ve uygulamasıdır dedi. Bu kapsamda biz de gençlerimize hem bu değeri öğretmek ve uygulatmak için bir fırsat sağlayarak hem de büyüklerimizi farklı bir ortamda okul bahçemizde ağırlayarak Allah’ın bize emaneti olan büyüklerimize saygılarımızı sunmak istedik diyerek katılan ve emeği geçen herkese teşekkür etti.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Yusuf YAZICI, yaşlılarımızın her türlü hürmete layık olduklarını belirterek hepsinin ellerinden öpüyorum dedi ve programın hazırlanmasında emeği geçen herkese teşekkür ederek, okulunuzun faaliyetlerinin takdir edilecek nitelik ve sayıda olduğunu belirtti.

 

Huzurevi sakinlerinin her biri için daha önceden hazırlanan hediye paketleri uygulama anasınıfları minik öğrencileri tarafından yaşlılarımıza tek tek tek sunuldu. Okul öğretmenlerinin bizzat kendilerince hazırlanan Rolyef çalışması da okul müdürü tarafından Sayın Milli Eğitim Müdürümüz Yusuf YAZICI’ya takdim edildi.

 

 

 

İl Milli Eğitim Müdürlüğü Abdulhalik Renda Mahallesi Ankara Caddesi 1.Km No38 Hükümet Konağı Çankırı - 03762131536

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.