ÇANKIRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Şehit Hasan Gülhan Cumhuriyet Anadolu Lisesi Kız Atletizm Takımı Türkiye Beşincisi Oldu

Şehit Hasan Gülhan Cumhuriyet Anadolu Lisesi Kız Atletizm Takımı Türkiye Beşincisi Oldu

Puanlı Atletizm yarışmalarında ilimizde birinci olarak Ankara’da yapılan grup müsabakalarına katılan Şehit Hasan Gülhan Cumhuriyet Anadolu Lisesi Kız takımımız grup yarışmalarında en iyi üçüncü olarak ilk 15 takım arasına girmeyi başarmış ve  28-29 Martta Bursa´da yapılacak Türkiye finallerine gitmeye hak kazanmıştı.

 Bursa İlinde yapılan Türkiye Şampiyonasında öğrencilerimizden Habibe OKÇU 100 metrede Türkiye birincisi olmuştur. Yine Aleyna YARAHMET de 100 metre Engelli yarışında Türkiye üçüncüsü, Yüksek Atlamada Türkiye dördüncüsü olmuşlardır. 

Takım yarışmalarındaki değerlendirmelerde ise Çankırı Şehit Hasan Gülhan Cumhuriyet Anadolu lisesi Kız Atletizm Takımı : 4x100 metre bayrak yarışmasında Türkiye dördüncüsü , genel olarak da Türkiye beşincisi olarak önemli bir başarıya imza atmışlardır.

 Bu önemli başarıya imza atan başta okul idaresi, Beden Eğitimi öğretmeni  ve  antrenörü olmak üzere  başarının sahibi öğrencilerimizi kutluyoruz.

 

30-03-2018

İl Milli Eğitim Müdürlüğü Abdulhalik Renda Mahallesi Ankara Caddesi 1.Km No38 Hükümet Konağı Çankırı - 03762131536

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.