ÇANKIRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Şehit Jandarma Uzman Çavuş Yüksel KAPDAN Futbol Turnuvası Başladı

Şehit Jandarma Uzman Çavuş Yüksel KAPDAN Futbol Turnuvası Başladı

İlimizin köklü okullarından Çankırı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, 2013-2014 eğitim-öğretim yılında mezun olan öğrencisi Şehit Jandarma Uzman Çavuş Yüksel KAPDAN anısına futbol turnuvası düzenledi.

02 Nisan - 02 Mayıs 2018 tarihleri arasında planlanan futbol turnuvası açılış programına İl Milli Eğitim Müdürümüz Muammer ÖZTÜRK, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Spor Şube Müdürü Atilla ARDIÇ, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Arif KIRKPINAR, Şube Müdürü Tuncay KAYAPINAR, Şehit ve Gaziler Derneği temsilcileri ve Şehidimiz Jandarma Uzman Çavuş Yüksel KAPDAN’ın babası Abdurrahman KAPDAN, okulun idareci, öğretmen ve öğrencileri katıldı.

Çankırı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi futbol turnuvasının  açılış konuşmasını okul müdürü İsmail KARABASMAZ yaptı. Okulumuzda geleneksel olan futbol turnuvalarının bu yıldan itibaren Şehit Jandarma Uzman Çavuş Yüksel KAPDAN Futbol  Turnuvası olarak düzenleneceğini söyledi.

Çankırı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Beden Eğitimi Öğretmeni Salih ATAK Turnuvanın kapanışının 2 Mayıs Çarşamba günü Kızılırmak Çok Programlı Anadolu Lisesi ile Yapraklı Çok Programlı Anadolu Lisesinin sporcu öğrencilerini katılımı ile yapılacak olan bocce, dart ve futsal müsabakaları ile sonuçlanacağını belirtti.

İl Milli Eğitim Müdürümüz; “Merkez 30 Ağustos İlkokulunun isminin Müdürlüğümüzün teklifi Valiliğimizin onayı ile Şehit Yüksel Kapdan İlkokulu olarak değiştirildiğini, vatan savunmasında can veren şehitlerimizi minnetle andığını belirterek organizasyonda emek veren okulumuz yönetici, öğretmen ve öğrencilere teşekkür ederim.” dedi.

 

 

03-04-201803-04-201803-04-201803-04-2018

İl Milli Eğitim Müdürlüğü Abdulhalik Renda Mahallesi Ankara Caddesi 1.Km No38 Hükümet Konağı Çankırı - 03762131536

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.