ÇANKIRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SEN UNUTURSAN KİMSE HATIRLAMAZ

SEN UNUTURSAN KİMSE HATIRLAMAZ

İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile Çankırı İmam Hatip Ortaokulu tarafından “Sen Unutursan Kimse Hatırlamaz” projesi hayata geçiriliyor.

Kardeş olma bilincini ayakta tutmak, okul öğrencilerine bu noktada kazanımlar sağlamak, ensar ve muhacir buluşmasını yüzyıllar sonra yeniden diriltmek ve diri tutmak, en önemli değerlerimizden biri olan “yardımlaşma duygusu” üzerine vurgu yapmak, çocukların, masum ve mazlumların öldürülmesine kayıtsız kalmamak, yurdundan edilen bir babaya bir nebze de olsa destek olmak amacıyla hazırlanan projenin hedef kitlesi Çankırı’daki göçmen muhacirlerdir.

Bu kapsamda yönetici, öğretmen ve öğrencilerimiz tarafından toplanan yardım malzemeleri İl Milli Eğitim Müdürümüz, İl Göç İdaresi Müdürü, Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Turgut ÜNAL, Şube Müdürü Bayram CAN, okul yöneticileri ve öğrencilerin katılımıyla Göç İdaresi Müdürlüğü’nden alınan listedeki göçmenlere dağıtılmak üzere araçlara yüklendi.

Milli Eğitim Müdürü Yusuf YAZICI ve Göç İdaresi Müdürü Ahmet ÖNER, Okulumuzun Müdür Vekili Seher ŞAYIK ve Rehber Öğretmen Mehmet Akif DERELLİ başta olmak üzere idareci, öğretmen, öğrenci ve velilerine örnek çalışmaları nedeniyle teşekkür ettiler.

 

 

15-01-201615-01-201615-01-201615-01-201615-01-2016

İl Milli Eğitim Müdürlüğü Abdulhalik Renda Mahallesi Ankara Caddesi 1.Km No38 Hükümet Konağı Çankırı - 03762131536

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.