ÇANKIRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Toplum Ruh Sağlığı Merkezi İşbirliği ile Hediyelik Eşya Sergisi Açıldı

Toplum Ruh Sağlığı Merkezi İşbirliği ile Hediyelik Eşya Sergisi Açıldı

Halk Eğitimi Merkezi olarak ilimizde bulunan kamu kurumları, sivil toplum kuruluşları ve özel sektör kuruluşları ile işbirliği içerisinde kurslar açmaya devam ediyoruz.

Bu kapsamda Devlet Hastanesi Toplum Ruh Sağlığı Merkezi işbirliği ile devam eden kurslarımızda üretilen hediyelik eşyalar sergilendi. Yunus AVM’de gerçekleşen sergide İl Sağlık Müdürü Op. Dr. Hüseyin KESKİN, Devlet Hastanesi Başhekimi Op.Dr İsmail BOZKURT, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Arif KIRKPINAR, Şube Müdürü Turhan HAKİOĞLU, Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Ömer ULUCAN, kurs öğretmenleri ve sağlık çalışanları hazır bulundular.

Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Ömer ULUCAN bir yılı aşkındır devam eden kurslarda 151 vatandaşımızın belge aldığını toplamda el sanatları alanında 11 kurs açıldığını belirtti. Kursların Toplum Ruh Sağlığı Merkezinden destek alan vatandaşlarımızın tedavilerine katkı sağlamış olmasının kendilerini mutlu ettiğini ifade etti. İl Sağlık Müdürü Op. Dr. Hüseyin KESKİN ise Halk Eğitimi Merkezinin iki öğretmen arkadaşımızı Toplum Ruh Sağlığı Merkezinde görevlendirdiğini ve düzenli olarak kurslar açtığını, bu noktada hastalarımızın tedavilerinde gözle görünür bir iyileşmenin olduğunu ve bu işbirliğinin devam etmesini istediklerini dile getirdi.  

İl Sağlık Müdürü tarafından Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Ömer ULUCAN’a  desteklerinden dolayı plaket takdim edildi. Kurs öğretmenleri Fatma OFLAZ ve SULTAN GÜNGÖR ise özverili çalışmalarından dolayı tebrik edilerek, başarılarının devamı dileğinde bulunuldu.

 

 

19-03-201819-03-201819-03-201819-03-2018

İl Milli Eğitim Müdürlüğü Abdulhalik Renda Mahallesi Ankara Caddesi 1.Km No38 Hükümet Konağı Çankırı - 03762131536

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.