ÇANKIRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Türkiye Derecesi Yapan Sporcu Öğrenciler Ödüllendirildi

Türkiye Derecesi Yapan Sporcu Öğrenciler Ödüllendirildi

2017-2018 eğitim-öğretim yılında ilimizde okul sporlarında Türkiye derecesi yapan başarılı öğrencilerimiz ile sorumlu beden eğitimi öğretmenleri İl Milli Eğitim Müdürümüz Muammer ÖZTÜRK, Müdür Yardımcısı Arif KIRKPINAR ve Spor Şube Müdürü Tuncay KAYAPINAR tarafından ödüllendirildi.

                İl Milli Eğitim Müdürü Muammer ÖZTÜRK, mevcut başarıların eğitim camiamız adına sevindirici olduğunu ancak beden eğitimi öğretmenleri ve idarecilere çıtanın daha da yükseğe taşınması ile ilgili önemli görevler düştüğünü söyledi.

                Söz alan iki öğrenci spora erken yaşta başladıkları için son derece mutlu olduklarını, derslerindeki başarının sırrının spor yapmakta saklı olduklarını söylediler.

İdareci öğretmen ve öğrencilerimizi tebrik ederiz.

 

 

2017-2018 Eğitim Öğretim Yılında Türkiye Derecesi Yapan Takım ve Ferdi Sporcular

OKULU

BRANŞI

ADI SOYADI

DERECESİ

SORUMLU ÖĞRETMEN

Mehmetçik İlkokulu

Artistik Jimnastik Minikler

Ela Sema ÖNDER Ada KANAT

Ceylin SAKAR

Sudenaz DEVREZ

Türkiye 3.sü

Mustafa UZUNTEPE

Mehmetçik

Ortaokulu

Jimnastik Yıldızlar

Trambolin Küçükler Ferdi

ARDA ÇINAR

Türkiye 2.si

 

Hüseyin ÖZTEKİN

 

Jimnastik Yıldızlar

Trambolin Küçükler Ferdi

Ceren UYSAL

Türkiye 3.sü

 

İbrahim ÜNAL

Jimnastik Yıldızlar

Trambolin Takım

Elif Yeva ÖNDER

Sümeyye İdilnur ASLAN

Ceren UYSAL

Türkiye 3.sü

 

İbrahim ÜNAL

İsmet İnönü 

Ortaokulu

Havalı Tüfek Yıldızlar

Gizem GÖKMEN

Türkiye 1.si

Ersan BIYIKLI

Jimnastik Yıldızlar
Trambolin Küçükler Ferdi

Atakan ÖZMEN

Türkiye 3.sü

Aydan BÖKE

Badminton Yıldız Erkek

Metehan TABAK
M.Samet ULUDAĞ
H.İbrahim ALTINSOY
H.Enes ALTINSOY
K.Buğra DUMAN

Türkiye 5.si

B. Fatih TABAK

Badminton Yıldız Kız

Süeda SAVAŞ
M.Sükeyne RECEP
İkbal AKKAYA
G.Elif OFLAZ
İlke DÜZBASAN

Türkiye 5.si

B. Fatih TABAK

Muazzez Ser-Ved Amaratoğlu

Ortaokulu

Halter Yıldız Erkek 69 Kilo Toplam Ferdi

Tamer ÇAĞLAR

Türkiye 3.sü

Ömer ÖZ

Halter Yıldız Erkek 50 Kilo Toplam Ferdi

Numan Berat KOÇAK

Türkiye 1.si

Ömer ÖZ

Yıldız Erkek Puanlı Atletizim Ferdi Gürle Atma

Fevzi Okan DURMAZ

Türkiye 1.si

Gürhan SERTEL

Puanlı Atletizm
Takım Yıldızlar

Fevzi Okan DURMAZ
Emir Kağan ATLI
M, Shalaan Ali OZAIR
İsmail ÇAĞLAR
Tuna Han KARA
Gükhan Yılmaz
Mithat CEYLAN

Türkiye 4.sü

Musa KESKİN

Şehit Hasan

Gülhan Cumhuriyet Anadolu Lisesi

Jimnastik Trambolin Geneç Kız Ferdi

Neval KAĞNICI

Türkiye 3.sü

Mesut GÖNEN

Jimnastik Trambolin Genç Kız Ferdi

Gökçe BUZ

Türkiye 5.si

Mesut GÖNEN

Jimnastik Trambolin Geneç Kız Takım

Neval KAĞNICI
Gökçe BUZ

Türkiye 1.si

Mesut GÖNEN

Puanlı Atletizm 100 metre

Habibe OKCU

Türkiye 1.si

Mesut GÖNEN

Puanlı Atletizm 110 metre Engelli Yüksek Atlama

Aleyna YARAHMET

Türkiye 2.si

Mesut GÖNEN

Puanlı Atletizm Yüksek Atlama

Aleyna YARAHMET

Türkiye 3.sü

Mesut GÖNEN

Gazi Anadolu Lisesi

Havalı Tüfek Genç Kızlar

Zeynep Merve YILDIRM

Türkiye 3.sü

Pehlül ATEŞ

Şehit Yahya Coşkuner Ortaokulu

Cimnastik Yıldızlar
Trambolin Küçükler Ferdi

Barış BOSTANCI

Türkiye 3.sü

Muharrrem ÇAMALAN

 

25-06-201825-06-201825-06-201825-06-201825-06-201825-06-201825-06-201825-06-201825-06-201825-06-201825-06-201825-06-201825-06-201825-06-201825-06-2018

İl Milli Eğitim Müdürlüğü Cumhuriyet Mh. Park Sk. Hükümet Konağı. Çankırı - 03762131536

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.