ÇANKIRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

TÜRKİYE DERECESİ YAPAN SPORCU ÖĞRENCİLERİMİZ İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZÜ ZİYARET ETTİ

TÜRKİYE DERECESİ YAPAN SPORCU ÖĞRENCİLERİMİZ İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZÜ ZİYARET ETTİ

2016-2017 Eğitim Öğretim Yılında İlimizi temsil edip Türkiye Derecesi alan sporcu öğrencilerimiz, okul müdürü ve beden eğitimi öğretmenleri ile birlikte İl Milli Eğitim Müdürümüz Yusuf YAZICI’yı makamında ziyaret ettiler.

Öğrencilerimize ve beden eğitimi öğretmenlerine teşekkür belgesi ve çeşitli hediyeler veren İl Milli Eğitim Müdürümüz hepsine teşekkür ederek başarılarının devamını diledi.

 

TÜRKİYE DERECESİ YAPAN ÖĞRENCİLER

 

Okulu

Beden Eğitimi Öğretmeni

Sporcu Öğrencinin Adı Soyadı

Derecesi

Mehmetçik Ortaokulu

Hüseyin ÖZTEKİN

Gökçe BUZ

Cimnastik Trambolin Takım Türkiye Birincisi

Ceren ÖZKAN

Ülkü Nisa BİLGİ

Sümeyye İdilnur ASLAN

Arda Çınar SARGIN

Cimnastik Trambolin Ferdi Türkiye Üçüncüsü

İsmet İnönü  Ortaokulu

Bilge Fatih TABAK

Hacer Nisa AYHAN

Cimnastik Trambolin Ferdi Türkiye Beşincisi

Habibe OKCU

Atletizm 100 m Türkiye İkincisi

Gizem GÖKMEN

Havalı Tüfek Yıldız Kız Türkiy Birincisi

Fatma Elif SORMAN

Gönül Hülya ATİK

Mustafa Samet ULUDAĞ

Badminton Yıldız Erkek Türkiye Beşincisi

Ahmet Berkay ÇAM

Mustafa TÜRKMEN

Metehan TABAK

Berke Osman BAĞDİĞİNLİ

Gazi Anadolu Lisesi

Pehlül ATEŞ

Ayten  ATILKAN

Havalı Tüfek Genç Kız Türkiye Birincisi

Zeynep Merve YILDIRIM

Zeynep  NİZAM

Beyzanur ŞEKER

Çankırı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Salih ATAK

 Mücahit TUNÇ  GÜLEŞEN

60 Kgr Boks Türkiye Üçüncüsü

S. İnal Güzel Sanatlar Lisesi

Mustafa MEMİŞ

Recep ARSLAN

Havalı Tüfek Ferdi Türkiye Üçüncüsü

Doğukan  YILMAZ

Türkiye Üçüncüsü Badminton Genç Milli Takıma Seçildi

Çankırı Şehit Hasan Gülhan Cumhuriyet Anadolu Lisesi

Mesut GÖNEN

Neval KAĞNICI

Cimnastik Trambolin Ferdi Türkiye İkincisi

Çerkeş 80.Yıl Cumhuriyet Ortaokulu

Mahmut AKBAŞ

 Kemal Salih  DOĞAN

Küçük Erkek Voleybol Türkiye Beşincisi

 Ömer Faruk GENÇ

 Berke ERCAN

 Berat   TEZCAN

 Emirhan  KABANKAYA

 Ahmet Eren GÖRGÜLÜ

 Erdem  TARHAN

 Mert DEPEARDI

 Arda YUKARIKIR

 Ömer Kaan BULUM

Orta Şehit Erkan Er Yatılı Bölge Ortaokulu

İbrahim ÜNAL

Merve KARAGÖZ

Yıldız Kızlar Futsal Türkiye Beşincisi

Selinay BARIŞIK

Gülderen YILDIZ

Nuran AYDOĞAN

Yasemin YİĞİT

Şükriye YILDIRIM

Gülbahar YILDIZ

Kezban YILDIZ

Mihriban IŞIK

Meryem YILDIZ

Muhsine Sena ÇALKA

 

 

 

 

16-06-201716-06-201716-06-201716-06-201716-06-201716-06-201716-06-201716-06-201716-06-201716-06-201716-06-201716-06-201716-06-201716-06-201716-06-201716-06-201716-06-201716-06-201716-06-2017

İl Milli Eğitim Müdürlüğü Cumhuriyet Mh. Park Sk. Hükümet Konağı. Çankırı - 03762131536

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.