ÇANKIRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Üniversite Tercih Semineri Düzenlendi!

Üniversite Tercih Semineri Düzenlendi!

İlimizde görev yapan rehberlik öğretmenlerinin mesleki ve kişisel gelişimlerine katkı sağlayabilmek amacı ile Çankırı Rehberlik ve Araştırma Merkezi Müdürlüğünün organize ettiği İstanbul Gelişim Üniversitesi Öğretim Görevlileri Pelin KARAHANCI, Elif ALUÇ, Orhan AYDĞMUŞ’un katılımı ile ‘Mesleki Rehberlik ve Kariyer Danışmanlığı ’ konulu seminer düzenlendi. Seminerin bir bölümüne İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf YAZICI ve Şube Müdürü Oğuz CESUR’da katıldı.

24 Mayıs 2016 tarihinde tam gün ilimizdeki bir otelin toplantı salonunda yapılan seminere ilimiz ve ilçelerimizdeki rehberlik öğretmenlerinin katıldı.

Seminerde YGS- LYS sonrası başlayacak olan tercih sürecinde dikkat edilmesi gereken noktalar ve önemli değişiklikler üzerinde duruldu.

Oldukça verimli geçen seminer sonunda semineri sunan ve organize eden konuklara günün anısına tuz lambası hediye edildi.

İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf YAZICI, meslek seçimi ve tercih sürecinin çok önemli bir konu olduğunu vurgulayarak, katılımcılara, emeği geçenlere ve eğitim görevlilerine teşekkür etti.

 

 01-06-201601-06-2016

İl Milli Eğitim Müdürlüğü Abdulhalik Renda Mahallesi Ankara Caddesi 1.Km No38 Hükümet Konağı Çankırı - 03762131536

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.