ÇANKIRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Voleybol İl Müsabakaları Tamamlandı

Voleybol İl Müsabakaları Tamamlandı

Çankırı Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünce 12 Ocak 2017 tarihinde gerçekleştirilen  2016-2017 Eğitim Öğretim Yılı Okul Spor Faaliyetleri Okullararası Gençler Kız- Erkek Voleybol İl Birinciliği Müsabakaları tamamlandı.

Genç Kızlar Voleybol İl Birincisi olan Gazi Anadolu Lisesi kupasını Çankırı Lisesi Müdürü Güngör ÇALIŞKAN’ın elinden aldı. Katılım sağlayan diğer okullardan Çankırı Lisesi ikinci olarak kupasını Gazi Anadolu Lisesi Müdürü Cihangir COŞKUNOĞLU’ndan, Şehit Korhan Kuruçay Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi üçüncü olarak kupasını Gazi Anadolu Lisesi Beden Eğitimi Öğretmeni Pehlül ATEŞ’ten, Şehit Erdem Öztürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi dördüncü olarak kupasını Şehit Korhan Kuruçay Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Beden Eğitimi Öğretmeni Mahir MARANCI’dan alarak Genç Kızlar İl Sıralamasını oluşturdu.

Genç Erkekler Voleybol il Birincisi olan Şehit Korhan Kuruçay Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi kupasını Çankırı Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Şube Müdürü Seyfettin TURAN’ın elinden aldı.

Katılım sağlayan diğer okullardan Gazi Anadolu Lisesi ikinci olarak kupasını Şehit Korhan Korhan Kuruçay Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Hasan KOCAOĞLU’dan, Ilgaz Şehit Nizamettin YAMAN Anadolu Lisesi üçüncü olarak kupasını Voleybol İl Temsilcisi Salih ATAK’tan alarak Genç Erkekler İl sıralamasını oluşturdu.  

Müsabakalara hazırlanmasında emeği geçen herkese ve müsabakalara katılan öğrencilerimize teşekkür ederiz.

 

 

Abdulhalik Renda Mahallesi Ankara Caddesi No.38 ÇANKIRI - 03762131536, 03762131134

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.