ÇANKIRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Yeni Atanan Meslektaşlarımız Çiçeklerle Karşılandı.

Yeni Atanan Meslektaşlarımız Çiçeklerle Karşılandı.

Bakanlığımız tarafından ilk atama yoluyla İlimize atanan öğretmenlerimiz ve aileleri Çankırı Terminali’nde çiçekler ve davul-zurna ekibi eşliğinde İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf YAZICI, MEM Müdür Yardımcısı Turgut ÜNAL ve MEM Şube Müdürü Oğuz CESUR tarafından karşılandı.

Öğretmenlerimize çiçek takdim edildi ve birlikte halay çekildi.

Milli Eğitim Müdürümüz Yusuf YAZICI, Dünyanın en güzel, sorumluluğu en yüksek mesleğini seçmeleri ve ilimizi tercih etmelerinden dolayı öğretmenlerimize teşekkür etti. Öğretmenlerimizin yetişmesinde emeği geçen anne-babalarına ve öğretmenlerine teşekkür ederek, hayırlı olması dileklerini iletti.

Hep birlikte Milli Eğitim Müdürlüğü’ne hareket edilerek burada işlemleri tamamlanan öğretmenlerimiz yeni görev yerlerine uğurlandılar. 

Eğitim camiasına yeni katılan tüm meslektaşlarımıza görevlerinin hayırlı olmasını temenni eder, sağlık, esenlik ve başarılar dileriz.

 

 

Yeni Atanan Meslektaşlarımız Çiçeklerle Karşılandı.Yeni Atanan Meslektaşlarımız Çiçeklerle Karşılandı.Yeni Atanan Meslektaşlarımız Çiçeklerle Karşılandı.Yeni Atanan Meslektaşlarımız Çiçeklerle Karşılandı.Yeni Atanan Meslektaşlarımız Çiçeklerle Karşılandı.Yeni Atanan Meslektaşlarımız Çiçeklerle Karşılandı.Yeni Atanan Meslektaşlarımız Çiçeklerle Karşılandı.Yeni Atanan Meslektaşlarımız Çiçeklerle Karşılandı.

Abdulhalik Renda Mahallesi Ankara Caddesi No.38 ÇANKIRI - 03762131536, 03762131134

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.