ÇANKIRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

YGS ve LYS SEMİNERLERİ DEVAM EDİYOR ...

YGS ve LYS SEMİNERLERİ DEVAM EDİYOR ...

    Müdürlüğümüz tarafından planlanan ve Rehberlik Araştırma Merkezi Müdürlüğü’nce organize edilen seminerler devam ediyor.
Çankırı Lisesi 12.sınıf öğrencilerine yönelik olarak RAM Toplantı Salonunda 09/12/2014 tarihinde YGS, LYS moral motivasyon semineri düzenlendi.Çankırı Rehberlik ve Araştırma Merkezi Müdürü Çelebi ÇAĞLAYAN vermiş olduğu seminerde öğrenciler için önemli noktalara temas etti. Sınavlar öncesinde hiç bir öğrencinin kaybetmiş veya kazanmış ilan edilmediğini ancak öğrencilerin işin başında böyle bir kanıya kapılmasının yanlış olacağını, bunun tamamen sınavlara planlı ve programlı çalışan öğrenciler tarafından başarılacağını belirtti.

    Çelebi ÇAĞLAYAN hayatlarında başarılı olmuş kişilerin yaşamlarından kesitler sunarak herkesin önündeki engellerle mücadele etmesi gerektiğini asla yılmamalarını ve başarının uzun ve yorucu bir yolculuktan sonra geleceğini söyledi. Başarının veli, öğretmen   ,öğrenci ve sınıf ortamında bir ekip olarak sağlanacağını sınıf ortamının öğrenciler arasındaki işbirliği ve dayanışmanın başarıdaki önemine değindi. Öğrencilerin kalan süre zarfında planlı ve programlı olarak çalışmalarını ,kulaktan dolma bilgilere itibar etmemelerini, çalışmalarına devam etmelerini söyledi.

Öğrencilerin soru cevaplar ile seminere son verildi.

Seminer sonunda Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından Rehberlik Araştırma Merkezi’ne hazırlattırılan 2015 YGS-LYS afişleri öğrencileri dağıtıldı.

İl Milli Eğitim Müdürlüğü Abdulhalik Renda Mahallesi Ankara Caddesi 1.Km No38 Hükümet Konağı Çankırı - 03762131536

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.