ÇANKIRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Yönetici ve Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmenleri Gelişim Programı Devam Ediyor

Yönetici ve Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmenleri Gelişim Programı Devam Ediyor

Günümüzde okul yöneticilerinin ve öğretmenlerin mesleki gelişiminin stratejik bir öncelik kazandığı düşüncesi ileBakanlığımız Din Öğretimi Genel Müdürlüğünce Hazırlanan Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmenleri Gelişim Eylem Planı (DÖGEP) projesi ve Yönetici Gelişim Programı (YÖGEP) gerçekleştirilmektedir.

Belirlenen faaliyet programı çerçevesinde Hacı Murad-ı Veli İmam Hatip Lisesi koordinatörlüğünde 28 Mart 2019 Perşembe günü saat 15:30 da ilimizde görev yapan Din kültürü ve Ahlak bilgisi öğretmenleri ve İmam Hatip Okulları yöneticilerinin katılımı ile bir toplantı gerçekleştirildi.

Gerçekleştirilen toplantıda Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi öğretmenleri ile İmam Hatip Lisesi/Ortaokulu yöneticilerine “Üç İdiots” filmi izlettirildi. Öğretmen ve yöneticilerimiz, zümre başkanları Ayhan ÇAKMAKÇIOĞLU ve İsmail KAMIŞ başkanlığında filmi değerlendirdiler.

Eylem planları dahilinde yapılan çalışmaların genel  değerlendirmesi yapıldı. Toplantının gerçekleştirilmesinde emeği geçen öğretmen ve idarecilerimize teşekkür ederiz.

 

 

Abdulhalik Renda Mahallesi Ankara Caddesi No.38 ÇANKIRI - 03762131536, 03762131134

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.