ÇANKIRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

112 Acil Çağrı Personeline Seminer Düzenlendi

112 Acil Çağrı Personeline Seminer Düzenlendi

İl Milli Eğitim Müdürlüğü Şehit Yusuf Çelik Rehberlik ve Araştırma Merkezi tarafından, Çankırı 112 Acil Çağrı Hizmetleri Müdürlüğü çalışanlarına yönelik ''Kriz Yönetimi ve Etkili Takım Çalışması'' konulu seminerler düzenlendi.

Çankırı Şehit Yusuf Çelik Rehberlik ve Araştırma Merkezi Müdürü Çelebi Çağlayan tarafından iki grup halinde gerçekleştirilen seminerlere,  sağlık, itfaiye, emniyet, jandarma ve orman genel müdürlüğüne bağlı personellerden oluşan gruplar katılım sağladı. Seminerlerde krize müdahale hizmetleri, problem ve çatışma yönetimi, ekip ruhu ve kurum kültürü konularına değinildi. Konu ile ilgili uygulamalar da yapıldı.

Seminerlere katılım sağlayan Çankırı 112 Acil Çağrı Hizmetleri Müdürü Mehmet Toros da tüm katılımcılara ve eğitim görevlisi Çelebi Çağlayan'a teşekkür etti. Toros, 112 Acil Çağrı Hizmetlerinin son derece önemli olduğunu, zamana karşı büyük bir mücadele verildiğini belirterek gereksiz çağrı yapılmaması konusunda herkesi daha duyarlı olmaya davet etti.

Çankırı 112 Acil Çağrı Hizmetleri Müdürlüğü salonunda gerçekleştirilen ve hizmet içi eğitim programı kapsamındaki seminerler çalışanlar tarafından da memnuniyetle karşılandı.

22-06-202322-06-2023

Abdulhalik Renda Mahallesi Ankara Caddesi No.38 ÇANKIRI - 03762131536, 03762131134

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.