ÇANKIRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

15 Temmuz Şehitler Anadolu Lisesi ÇEDES Etkinliklerini Sürdürüyor

15 Temmuz Şehitler Anadolu Lisesi ÇEDES Etkinliklerini Sürdürüyor

Milli Eğitim Bakanlığı, Diyanet İşleri Başkanlığı ve Gençlik ve Spor Bakanlığı arasından imzalanan Çevreme Duyarlıyım, Değerlerime Sahip Çıkıyorum (ÇEDES) projesi kapsamında İlimiz genelinde etkinlikler gerçekleştiriliyor.

            İl Milli Eğitim Müdürlüğü 15 Temmuz Şehitler Anadolu Lisesi Değerler Kulübü de ÇEDES çalışmalarına katılarak, depremzede kardeş okullarına ihtiyaçlar doğrultusunda yardım kampanyası düzenledi.

            Çalışmalar kapsamında, 100 temel eser, okul çantası, kuru boya, pastel boya, defter, kalem ve A4 kağıtlarından oluşan koliler hazırlayan 15 Temmuz Şehitler Anadolu Lisesi öğrencileri, ÇEDES çalışmalarından oldukça memnun olduklarını dile getirdiler. 6 Şubat tarihinde yaşanan asrın felaketinden etkilenen bölgede eğitim gören arkadaşlarına ve kardeşlerine her türlü desteği sağlamak için hazır bulunduklarını ifade eden lise öğrencileri, kolilerin Şanlıurfa Birecik Ortaokulu'na ulaştırıldığını belirttiler.

20-10-2023

Abdulhalik Renda Mahallesi Ankara Caddesi No.38 ÇANKIRI - 03762131536, 03762131134

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.