ÇANKIRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

15 Temmuz Şehitler Anadolu Lisesi Veli Buluşması Gerçekleştirildi

15 Temmuz Şehitler Anadolu Lisesi Veli Buluşması Gerçekleştirildi

25.02.2021 tarihinde ilimiz 15 Temmuz Şehitler Anadolu Lisesi öğrenci velileri ile telekonferans yöntemi ile veli buluşması düzenlendi.

Saat:19.00'da başlayan veli toplantısına İl Millî Eğitim Müdürümüz Muammer ÖZTÜRK de katılım sağladı. Toplantıda salgın tedbirleri ve senaryoları, eğitim öğretim durumu, yüz yüze eğitime kademeli geçiş süreci ile ilgili birçok konuya değinildi.

EBA Akademik Destek kullanımı hakkında bilgiler veren müdürümüz, bu uygulamanın büyük ölçüde geliştiğini ve tüm öğrencilerin takibinin veli tarafından yapılabileceği bir noktaya ulaştığını belirtti. Bakanlığımız tarafından yayımlanan çalışma fasikülleri, kazanım değerlendirme testleri ve diğer kaynakların kullanımının öğrencilerimiz için büyük fayda sağlayacağını belirten ÖZTÜRK , çocuklarımıza okuma kültürü aşılanmasında aile ve okulun rollerine değindi. Okul-veli-öğrenci işbirliğinin sıkı olması gerektiği, günümüzde dijital çağda yetişen bireylerin gereksinimleri ve yetişmeleri hususunda bu işbirliğinin mühim olduğu toplantıda dile getirildi.

Toplantı sonunda velilerden gelen soruları cevaplayan İl Millî Eğitim Müdürümüz Muammer ÖZTÜRK, müdürlüğümüz bünyesinde bulunan sosyal medya hesapları ve internet sitesinin takip edilmesini önererek toplantıyı sona erdirdi.

26-02-2021

Abdulhalik Renda Mahallesi Ankara Caddesi No.38 ÇANKIRI - 03762131536, 03762131134

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.