ÇANKIRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
2020 Yılı Hafız Yetiştirme ve Akademik Başarıyı Destekleme Projesine Katılmaya Hak Kazanan Öğrenci Listesi
![2020 Yılı Hafız Yetiştirme ve Akademik Başarıyı Destekleme Projesine Katılmaya Hak Kazanan Öğrenci Listesi](/meb_iys_dosyalar/2020_06/18132019_HafYzlYk_Projesini_Kazanan_OYrenciler.jpg)
Hafızlık projesine katılmaya hak kazanan öğrencilerimizi tebrik eder, hayırlı bir başlangıca vesile olmasını dileriz. Öğrencilerimizin; 22 Haziran 2020 Pazartesi günü saat 09:00'da VELİLERİ ile birlikte OKULUMUZDA hazır bulunmaları gerekmektedir. MASKE, SOSYAL MESAFE ve HİJYEN KURALLARINA UYULMASI ÖNEMLE RİCA OLUNUR. Kazanan Kız Öğrenci Listesi Kazanan Erkek Öğrenci Listesi