ÇANKIRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

2.Uluslararası Resim Çalıştayı İçin TBMM ve Milli Eğitim Bakanlığı Ziyaret Edildi

2.Uluslararası Resim Çalıştayı İçin TBMM ve  Milli Eğitim Bakanlığı Ziyaret Edildi

Milli Eğitim Müdürlüğünce takip edilen çalışmalar ve Selahattin İnal Güzel Sanatlar Lisesi 2.Uluslararası Resim Çalıştayı nedeniyle, 21.09.2021 tarihinde Bulgaristan, Gürcistan, İran, Macaristan ve Türkiye'den gelen sanatçılar ile yapılacak olan Resim Çalıştayı"na davette bulunmak ve Selahattin İnal Güzel Sanatlar Lisesi'nin çalışmalarını tanıtmak amacıyla Çankırı İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Muammer Öztürk, Selahattin İnal Güzel Sanatlar Lisesi Okul Müdürü Mehtap Meydaneri, beraberinde Selahattin İnal Güzel Sanatlar Lisesi Resim Bölümü Zümre Başkanı Fatma Ceylan'ında bulunduğu bir ekiple Milli Eğitim Bakanlığını ziyaret ettiler.

Milli Eğitim Bakanlığı ziyaretlerinde; MEB Bakan Yardımcısı Sayın Ahmet Emre Bilgili, MEB Bakan Yardımcısı Sayın Petek Aşkar, MEB Bakan Yardımcısı Sayın Sadri Şensoy, MEB Bilgi İşlem Genel Müdürü Sayın Özgür Türk, MEB Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürü Sayın Prof. Dr. Kemal Varın Numanoğlu, MEB Personel Genel Müdürü Sayın  Fehmi Rasim Çelik, MEB Temel Eğitim Genel Müdürü Sayın Yaşar Koçak, MEB Atama Daire Başkanı Sayın Aykut Bal, MEB Temel Eğitim Genel Müdürlüğü İdari ve Mali İşler Daire Başkanı Sayın Yunus Derekaya, MEB Kalite Geliştirme Daire Başkanı Sayın İsmail Güler, MEB Mesleki Teknik Eğitim Genel Müdürlüğü Eğitim Politikaları Daire Başkanlığı Şube Müdürü Sayın Tuncay Yelboğa'yı ziyaret ettiler.

Ardından Türkiye Büyük Millet Meclisi Adalet ve Kalkınma Partisi Grup Başkan Vekili ve Çankırı Milletvekili Sayın Av. Muhammet Emin Akbaşoğlu'nu da ziyaret ederek Ankara temaslarını tamamladılar.

2.Uluslararası Resim Çalıştayı'nın ilimize , ülkemize; öğretmen ve öğrencilerimize hayırlı olmasını dileriz.

 24-09-202124-09-202124-09-2021

Abdulhalik Renda Mahallesi Ankara Caddesi No.38 ÇANKIRI - 03762131536, 03762131134

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.