ÇANKIRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

30 Ağustos İmam Hatip Ortaokulu Öğrencimiz Bayram ANDİNÇ Projesini Anlattı

30 Ağustos İmam Hatip Ortaokulu Öğrencimiz Bayram ANDİNÇ Projesini Anlattı

Geçtiğimiz günlerde TÜBİTAK Bilim İnsanı Destek Programları Başkanlığı (BİDEB) tarafından bu yıl 15.si düzenlenen Ortaokul Öğrencileri Araştırma Projeleri Yarışmasında İlimiz 30 Ağustos İmam Hatip Ortaokulu öğrencilerimizden Bayram ANDİNÇ, Matematik branşı Algoritma /Mantıksal Tasarım alanında "Artış Miktarını da Artırırsak Ne Olur?" başlıklı çalışması ile Ankara bölge yarışmalarına katılmaya hak kazanmıştı.

İl Millî Eğitim Müdürümüz Muammer ÖZTÜRK öğrencimizin başarısı sebebiyle 30 Ağustos İmam Hatip Ortaokulu'na ziyaret gerçekleştirdi. Ziyarette öğrencimiz, projeyi konu alan bir sunum ile  ÖZTÜRK'e  bilgilendirmeler de bulundu. Okul idarecilerimiz ve öğretmenlerimiz de sunum esnasında öğrencimize eşlik ettiler.

ÖZTÜRK öğrencimizi tebrik ederken, öğrencimize mihmandarlık eden okulumuz matematik öğretmeni Kadir KAYNARCI'ya ve öğrencimizi yetiştiren öğretmenlerimize teşekkürlerini iletti. Ziyaretin devamında okul idarecilerimiz ve öğretmenlerimiz ile okulumuzda yürütülen eğitim öğretim faaliyetleri hakkında görüş alış verişinde bulunuldu. İstişarelerin akabinde Şehit Yücel Kapdan İlkokulu'na da ziyaret gerçekleştiren ÖZTÜRK okul idarecileri ve yüz yüze eğitime devam eden öğretmenlerimiz ile bir araya geldi.

Çocuklarımızın yetişip filizlenmesinde emeği geçen okul idarecilerimiz ve öğretmenlerimize teşekkür ederiz.

27-05-202127-05-202127-05-202127-05-2021

Abdulhalik Renda Mahallesi Ankara Caddesi No.38 ÇANKIRI - 03762131536, 03762131134

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.