ÇANKIRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

8 Şubat Güvenli İnternet Günü Kapsamında Webinar Düzenlendi

8 Şubat Güvenli İnternet Günü Kapsamında Webinar Düzenlendi

Hayatım Algoritma e-Twinning projesi kapsamında ilimiz İstiklal Yolu İlkokulu öğretmenleri Ayşenur ALEMDAR, Mesut TOKGÖZ, Hatice ÖZER GÜLER, Fazilet EBE ve Fatma DİLSİZ'in ortaklığında 8 Şubat Güvenli İnternet Günü etkinlikleri çerçevesinde Webinar  düzenlendi.

Hayatım Algoritma projesi algoritmanın günlük hayattaki yeri ve önemi, bilgisayarsız kodlama etkinlikleri, içerik geliştirme ortamlarının düzenlenmesi gibi teknoloji ve günlük hayatın birbirleriyle olan etkileşimlerini incelemek üzerine hayata geçirilmiştir. Proje kapsamında Zoom üzerinden gerçekleştirilen etkinlik dahilinde ; Bahçeşehir Üniversitesi Eğitim Bilimleri Fakültesi Öğretim Üyesi Meltem ÖZMUTLU proje ekibi ve öğrencilere Güvenli İnternet ve Kodlama konulu bir sunum gerçekleştirdi. Toplantıya Türkiye Ulusal Destek Servisinden Turan GÖRE de katılım sağladı. Toplantı sonunda teknoloji ve kodlamanın öğrenciler üzerindeki önemine değinen Milli Eğitim Müdürü Muammer ÖZTÜRK, proje ekibine ve katılımcılara çalışmaları adına teşekkürlerini iletti.

11-02-202211-02-202211-02-2022

Abdulhalik Renda Mahallesi Ankara Caddesi No.38 ÇANKIRI - 03762131536, 03762131134

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.