81 Çalıkuşu Mart Sayısı Yayında
![81 Çalıkuşu Mart Sayısı Yayında](/meb_iys_dosyalar/2023_03/03170405_2.jpg)
Çankırı İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından il genelinde gerçekleştirilen etkinlikleri içeren ve 2 ayda bir elektronik ortamda yayımlanan "81 Çalıkuşu Çankırı " adlı e-derginin Mart sayısı çıktı.
"81 Çalıkuşu Çankırı" dijital dergisinin 8.sayısında Müdürlüğümüze ait faaliyetler ile ilimizde bulunan eğitim kurumlarımızdan derlenen eğitim çalışmalarına dair bilgileri bulabileceksiniz.
Dergimizin yayımlanmasında emeği geçen e-dergi yayın kuruluna, Ar-Ge birimi çalışanlarına, MEM Basın ve Halkla İlişkiler Şubesine, eğitimcilerimize teşekkür ediyoruz.
Dergi İl Milli Eğitim Müdürlüğü web sayfasından takip edilebilecektir. Dergiye ulaşmak için TIKLAYINIZ