81 Çalıkuşu Mayıs Sayısı Yayında
![81 Çalıkuşu Mayıs Sayısı Yayında](/meb_iys_dosyalar/2023_07/07140155_Krem_Vintage_Benim_Dunyam_Dergi_KapaYY_Facebook_Gonderisi_Sunum_169.jpg)
Çankırı İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından il genelinde gerçekleştirilen etkinlikleri içeren ve 2 ayda bir elektronik ortamda yayımlanan "81 Çalıkuşu Çankırı " adlı e-derginin Temmuz sayısı çıktı.
"81 Çalıkuşu Çankırı" dijital dergisinin 10.sayısında Müdürlüğümüze ait faaliyetler ile ilimizde bulunan eğitim kurumlarımızdan derlenen eğitim çalışmalarına dair bilgileri bulabileceksiniz.
Dergimizin yayımlanmasında emeği geçen e-dergi yayın kuruluna, Ar-Ge birimi çalışanlarına, MEM Basın ve Halkla İlişkiler Şubesine, eğitimcilerimize teşekkür ediyoruz.
Dergi İl Milli Eğitim Müdürlüğü web sayfasından takip edilebilecektir. Dergiye ulaşmak için TIKLAYINIZ