ÇANKIRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
81 İLDEN 81 ÖĞRETMEN KONYADA BULUŞTU.
![81 İLDEN 81 ÖĞRETMEN KONYADA BULUŞTU.](/meb_iys_dosyalar/2017_12/13131132_IMG_4273.jpg)
Konya’da düzenlenen 81 İlden 81 öğretmenin katılımıyla gerçekleştirilen Hz. Mevlana’nın 744. Vuslat Yıl Dönümü Şeb-i Arus törenlerine, ilimizi temsilen yılın öğretmeni değerlendirmesinde il 2.si olan Çankırı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Biyoloji öğretmeni İlknur AYHAN katılmıştır. Öğretmenimizi tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.